Главная Блог ... Консультации от юристов Як отримати терміновий заборонний припис стосовно кривдника - ШАБЛОН Як отримати терміновий заборонний припис стосовно ...

Як отримати терміновий заборонний припис стосовно кривдника - ШАБЛОН

  • Автор: 

    Автор не указан

  • 3

  • 0

  • 10989

Отключить рекламу
 - tn1_0_32697300_1568705324_5d808b2c4fdab.png

Терміновий заборонний припис стосовно кривдника - спеціальний захід протидії домашньому насильству, що вживається уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України, як реагування на факт домашнього насильства та спрямований на негайне припинення домашнього насильства, усунення небезпеки для життя і здоров’я постраждалих осіб та недопущення продовження чи повторного вчинення такого насильства, повідомляє court.gov.ua

Заяву про притягнення кривдника до адміністративної відповідальності та застосування щодо нього термінового заборонного припису можна подати до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України.

Читайте статтю: Актуальні проблеми судової практики щодо визначення доходів, з яких утримуються аліменти, і шляхи їх подолання

Нагадуємо, що терміновий заборонний припис як спеціальний захід протидії домашньому насильству може містити такі заходи:

  • зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
  • заборона на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;
  • заборона в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою.

Підставою винесення термінового заборонного припису є ініціатива поліції або заява постраждалої особи. Термін дії припису — до 10 діб.

Зразок заяви звернення до поліції у разі вчинення домашнього насильства

ЗРАЗОК Начальнику Сумського відділу поліції ГУ НП у Сумській області

(П.І.Б.)

(індекс, адреса, телефон)

ЗАЯВА

Я, , проживаю за вищевказаною адресою з та .

Мій чоловік (мій/моя дружина, син, донька, батько, мати), , останнім часом, за місцем нашого проживання, систематично, в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння (або в тверезому стані) вчиняє домашнє насильство, а саме: діяння психологічного, фізичного, економічного насильства, що виражається у наступному:

- психологічне насильство – словесні образи, нецензурна лайка, приниження, погрози фізичної розправи, залякування, контроль у пересуванні;

- фізичне насильство – ляпаси, стусани, штовхання, шарпання за волосся, нанесення побоїв, кидання в мене різноманітних предметів;

- економічне насильство – позбавлення особистих і спільних документів та можливості користуватися ними (документи на квартиру/будинок, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, мій паспорт громадянина/ки України тощо), відбирає/відібрав банківську платіжну картку, кошти, не дає можливостей та коштів на моє лікування (лікування дитини).

На мої неодноразові зауваження, прохання не реагує або починає вчиняти насильницькі діяння. Усі ці діяння відбуваються в присутності малолітньої (до 14 років) / неповнолітньої (з 14 до 18 років) дитини.

Сьогодні, «» 2019 року, о __:__ прийшов до дому (в нетверезому стані) та безпідставно вчинив/ла в черговий раз домашнє насильство: висловлювався/лася брутальними, нецензурними словами, штовхав/ла мене, принижував/ла, погрожував/ла фізичною розправою. Все це знову відбувалося в присутності дитини.

Я боюся за свою безпеку та безпеку дитини тому що нездатна/ний захистити себе від .

Прошу:

  1. Розглянути мою заяву та вжити усіх належних заходів для припинення вчинення щодо мене домашнього насильства.
  2. Притягнути до адміністративної відповідальності, згідно зі ст. 173-2 КУпАП.
  3. Відповідно ст.ст. 10, 24, 25 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та наказу МВС України № 654 від 01.08.2018 року «Про затвердження Порядку винесення уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України термінового заборонного припису стосовно кривдника» винести кривднику – терміновий заборонний припис та:
  • - зобов’язати залишити місце проживання зі мною, як постраждалою особою;
  • - заборонити на вхід та перебування в місці нашого проживання;
  • - заборонити в будь-який спосіб контактувати зі мною.
  1. Здійснювати контроль за виконанням кривдником спеціальних заходів протидії домашньому насильству протягом строку дії термінового заборонного припису.

«» 2019 р. //

Читайте статтю: Кримінальне переслідування переселенців через адресну допомогу: що потрібно знати

  • 10989

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 10989

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст