Ворон ворону глаз не выклюет... Суддя Біцюк відмовився застосувати привід щодо судді Вовка

05.01.2021    Просмотров:  2654
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Вищий антикорупційний суд відмовився застосувати примусовий привід щодо голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, який вперто ігнорує засідання, де йому мають обрати запобіжний захід.

Сам Вовк до суду вкотре не з’явився. Під час засідання продемонстрували відео, як детективи НАБУ вручають Вовку повістку до суду, а той її демонстративно викидає. Суддю Біцюка (на фото) зухвала поведінка Вовка не переконала в доцільності застосувати щодо нього примусовий привід. Чим керувався суддя невідомо, бо повний текст рішення буде оголошено тільки завтра, 6 січня. Наступна спроба обрати запобіжку Вовку буде 12 січня об 11-00.

Згадайте новину: ЗООПАРК! Судья Вовк из Печерского суда приказал снять подозрение с судьи Вовка с ОАСК

Нагадаємо, для Вовка просять заставу у 3 млн грн. Арештувати його не можна через суддівський імунітет, який досі не зняла Вища рада правосуддя. НАБУ зверталось до генпрокурорки Венедіктової з проектом відповідного клопотання та проханням ініціювати перед ВРП питання про дозвіл на затримання та взяття від варту Вовка, але реакції не було жодної.

Згадайте новину: ВРП - Генпрокурору! "Повернути без розгляду" - судді ОАСК: клопотання про Вовка Павла Вячеславовича, Келеберди Володимира Івановича, Огурцова Олексія Петровича, Погрібніченка Ігоря Миколайовича, тощо!

Паралельно Печерський суд зобов’язав Венедіктову забрати у НАБУ справу ОАСКу. Це незаконне рішення мала переглянути Апеляційна палата Антикорсуду, але Печерський суд вже більше 3 місяців не передає матеріали справи.

Нагадаємо, що Вовка і суддів ОАСК підозрюють в утворенні злочинної організації і захопленні влади, зокрема суддівської. Обговорення завідомо штучних і неправосудних рішень Вовком і ко зафіксоване на прослушці, оприлюдненій НАБУ.

Джерело: Центр протидії корупції

Згадайте новину: "Жалко, что, бл#, полномочий нет. Можно было бы и #бнуть": неделя с начала "Вовкогейта", ключевые моменты прослушки

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
2654
Просмотров
4
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
1
Выбрать изображение
Текст описание события:
0