Главная Блог ... Новости Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що то...

Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом

Отключить рекламу
 - tn1_0_96692800_1563361215_5d2effbfec181.jpg

Віньковецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою, – і визнав винною приватну підприємицю, котрій інкримінують незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв (частина 1 статті 204 Кримінального кодексу України) та призначив їй обумовлене покарання – 63767 гривень штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, йдеться на сайті court.gov.ua

Як встановив суд, на початку цього року жінка придбала 51 л фальсифікованого алкоголю, який продавала у своєму кіоску на території міського ринку Віньковець.

Згадайте новину: Якщо спір вичерпаний, то виконання арбітражного застереження неможливе

Такими діями підприємиця порушила «вимоги п. п. 222.1.3 п. 222.1 ст. 222, п. 226.1, п. 226.2, п. 226.6, п. 226.9 ст. 226, п. 228.9 ст. 228 Податкового кодексу України, які передбачають обов'язки зі сплати акцизного податку при роздрібній торгівлі підакцизними товарами, забезпечення маркування алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об'ємних одиниць марками акцизного податку встановленого зразка, що є умовою продажу таких товарів, та встановлюють відповідальність продавців таких товарів».

У квітні підроблений алкоголь, який вона збувала під виглядом «коньяку», правоохоронці вилучили. За висновками експертів, то була водно-спиртова суміш, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови», та виготовлена непромисловим способом без дотримання технології.

Віньковецький районний суд визнав вину підприємиці доведеною. Разом із тим – можливість затвердити угоду про визнання винуватості, за якою жінка повністю і беззастережно визнає свою вину і погоджується на призначене покарання.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Згадайте новину: Верховний Суд визначив ознаки законного інтересу, який може бути предметом судового захисту

 • 1090

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1090

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст