17.07.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  317
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом

Віньковецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою,  – і визнав винною приватну підприємицю, котрій інкримінують  незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв (частина  1 статті 204 Кримінального кодексу України) та призначив їй обумовлене покарання – 63767 гривень штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, йдеться на сайті court.gov.ua

Як встановив суд, на початку цього року жінка придбала 51 л фальсифікованого алкоголю, який продавала у своєму кіоску на території міського ринку Віньковець.

Згадайте новину: Якщо спір вичерпаний, то виконання арбітражного застереження неможливе

Такими діями підприємиця порушила  «вимоги п. п. 222.1.3 п. 222.1 ст. 222, п. 226.1, п. 226.2, п. 226.6, п. 226.9 ст. 226, п. 228.9 ст. 228 Податкового кодексу України, які передбачають обов'язки зі сплати акцизного податку при роздрібній торгівлі підакцизними товарами, забезпечення маркування алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об'ємних одиниць марками акцизного податку встановленого зразка, що є умовою продажу таких товарів, та встановлюють відповідальність продавців таких товарів».

У квітні підроблений алкоголь, який вона збувала під виглядом «коньяку», правоохоронці вилучили. За висновками експертів, то була водно-спиртова суміш, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови», та виготовлена непромисловим способом без дотримання технології.

Віньковецький районний суд визнав вину підприємиці доведеною. Разом із тим – можливість затвердити угоду про визнання винуватості, за якою жінка повністю і беззастережно визнає свою вину і погоджується на призначене покарання.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Згадайте новину: Верховний Суд визначив ознаки законного інтересу, який може бути предметом судового захисту

 

317
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.