Головна Блог ... Новини Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що то...

Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом

Відключити рекламу
Віньковецький суд ухвалив вирок підприємиці, що торгувала алкогольним фальсифікатом - tn1_0_96692800_1563361215_5d2effbfec181.jpg

Віньковецький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою, – і визнав винною приватну підприємицю, котрій інкримінують незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв (частина 1 статті 204 Кримінального кодексу України) та призначив їй обумовлене покарання – 63767 гривень штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, йдеться на сайті court.gov.ua

Як встановив суд, на початку цього року жінка придбала 51 л фальсифікованого алкоголю, який продавала у своєму кіоску на території міського ринку Віньковець.

Згадайте новину: Якщо спір вичерпаний, то виконання арбітражного застереження неможливе

Такими діями підприємиця порушила «вимоги п. п. 222.1.3 п. 222.1 ст. 222, п. 226.1, п. 226.2, п. 226.6, п. 226.9 ст. 226, п. 228.9 ст. 228 Податкового кодексу України, які передбачають обов'язки зі сплати акцизного податку при роздрібній торгівлі підакцизними товарами, забезпечення маркування алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об'ємних одиниць марками акцизного податку встановленого зразка, що є умовою продажу таких товарів, та встановлюють відповідальність продавців таких товарів».

У квітні підроблений алкоголь, який вона збувала під виглядом «коньяку», правоохоронці вилучили. За висновками експертів, то була водно-спиртова суміш, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови», та виготовлена непромисловим способом без дотримання технології.

Віньковецький районний суд визнав вину підприємиці доведеною. Разом із тим – можливість затвердити угоду про визнання винуватості, за якою жінка повністю і беззастережно визнає свою вину і погоджується на призначене покарання.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Згадайте новину: Верховний Суд визначив ознаки законного інтересу, який може бути предметом судового захисту

 • 1207

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1207

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст