Главная Юридический мир ... События Вебінар "Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство" Вебінар "Відповідальність керівника та учасників у...

Вебінар "Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство"

23.09.2020
Просмотров : 1738
 - 0_49752500_1600768561_5f69ca31797c9.jpg
Дата события
2020-09-29
Время проведения: 14:00-15:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : вул. Є. Чавдар 7, оф. 214
Показать на карте

Шановні колеги!
Запрошуємо вас на вебінар "Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство". В програмі:

  • Солідарна відповідальність. Момент виникнення загрози неплатоспроможності. Порядок розгляду заяви. Розмір солідарної відповідальності. Позовна давність. Як мінімізувати ризики.
  • Субсидіарна відповідальність. Хто відповідає за доведення до банкрутства. Умови притягнення та порядок розгляду. Відповідальність органів місцевого самоврядування за доведення до банкрутства.


Вебінар відбудеться 29 вересня о 14-00. Спікер: Володимир Капустін, Заступник голови Ради керуючих арбітражем в Харківській області, Керуючий партнер АО «Капустін і Партнери».

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням https://bit.ly/32P5d5x.

1738
Просмотров
1
Коментарии

ніякої відповідальності немає ... ДБР, НАБУ – чергові конторки по типу "Роги і Копита" - лише здатні на відписки, мають жирні зарплатки та імітують роботу за наші гроші. Вільна профспілка ІТП Державного авіапідприємства "Львівські авіалінії" багаторазово (повідомлення про злочини від 07.12.2015р., 01.11.2016 р., 13.10.2017р., 07.06.2018р., 2018 26.09, ... ) зверталася в ДБР, НАБУ щодо розкрадання літаків та майна державної авіакомпанії чиновниками Мінінфраструктури (Мінтрансзв’язку) (Червоненко Є.А., Бондар В.В., Рудьковський М.М., Вінський Й.В., Єфименко К.О., Шевченко В.В., Єфименко К.О., Колесніков Б.В., Козак В.В., Бурбак М.Ю., Пивоварський А.М., Омелян В.В.) та Державіаадміністрації - Державіаслужби (Колісник А.А., Давидов О., Овчінніков…) під кришуванням прокурорів , - розікрали майна державного авіапідприємства більше 100 млн. грн., змовились та поділили 10 млн. $ після авіакатастрофи в салоніках (Греція): літаки Як-42, Іл-18, Іл-76, Ан-12, двигуни, обладнання… розпродали як металобрухт на карманних агробіржах і літаки типу без паливних баків полетіли до комерсантів. Наведені факти непомірного збагачення Підгородецького С.І. – рейдера колійовика, потім співвласник «Атласджет...» та чиновник на колії Дихне Є., потім в.о. та покращував роботу аеропорту «Бориспіль», розжилися віллами та антикваріатом ... Чергові відписки щодо невиконання судових рішень по зарплатних боргах більше 10-ти років ... Заяви про злочини навіть не зареєстрували в ЄРДР, - народні гроші даремно викинутi на жирні зарплати нєпотрєбам зДБР, НАБУ. https://garnahata.in.ua/sinu-direktora-aeroportu-borispil-yakij-navchayetsya-v-nimechchini-podaruvali-tretinu-gektara-pid-kiyevo/

27.09.2020 22:22

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст