Главная Каталог юристов ... Кирда Вячеслав Володимирович
Наш логотип Логотип
id : 1534918
Рейтинг юриста 31
Рейтинг : 0
Чернигов
Написать сообщение
Звонков
0
Договоров / безопасных сделок
0
Бесплатные консультации
6
Публикации
7

Кирда Вячеслав Володимирович

Сервисы :
Видеозвонок/ Бесплатные консультации/ Тендер/ Договор КЭП/ Безопасная сделка/
О себе

КВАЛІФІКОВАНА, ВСЕБІЧНА, ПОВНА ТА ОБ'ЄКТИВНА ОЦІНКА.

КОМПЕТЕНТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА, ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД, КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ , НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ ПРАВОВИХ КОЛІЗІЙ, ПІДГОТОВКА ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО СУДУ ТОЩО.

Стаж в області права - 5 років.

Спеціалізуюсь на військовому праві: мобілізація, повістки, оскарження ВЛК; питання проходження військової служби; перетинання кордону України в умовах воєнного стану; звільнення з військової служби в період воєнного стану.

Крім того, консультую з питань потенційного висновку військово-лікарської комісії щодо придатності до військової служби та правової можливості отримання групи інвалідності за результатами МСЕК. Маю потрібні для цього знання та ресурси.

Інші галузі права - цивільне, трудове, сімейне, спадкове, адміністративне, військове. Якісні консультації та алгоритми дій з інших сфер правознавства.

ЗАВЖДИ БУДУ РАДИЙ ДОПОМОГТИ.

Основные услуги
Письменная консультация
Адвокатский запрос
Подготовка договора
Устная консультация бесплатно
Абонентское обслуживание
Командировка
Видеоконсультация
Представительство интересов
Выполнение поручений
Подготовка иска и другого документа
Специализация
Логотип
Публикации 20/5
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст