Главная Блог ... Видеоконсультация Українців зобов'яжуть внести в ЄДР свої офіційні E-MAIL Українців зобов'яжуть внести в ЄДР свої офіційні ...

Українців зобов'яжуть внести в ЄДР свої офіційні E-MAIL

23.11.2021
Сказать спасибо
Автор: Юридична компанія "Winner"
Подписаться на автора
Просмотров : 2893
Добавить в избраное
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube
Українців зобов'яжуть внести в ЄДР свої офіційні  E-MAIL - tn1_0_95713000_1637664954_619cc8bae9b1b.jpg

2893
Просмотров
1
Коментарии

Цікаво як інформація, але чому не має висновків? Порушується чинне законодавство України і Конституція України, а порад що робити і куди звертатися на жаль не має! Дуже шкода! Порушуються права величезної кількості пенсіонерів, інвалідів, віруючих, людей які не вміють, або не бажають користуватися інтернетом, селян де відсутній інтернет, малозабезпечених і т.д., навіщо тоді нам це нещастя під назвою уповноважена Верховної Ради України з прав людини, мабуть щоб зарплату отримувала? Вона думає, що забули про те про те що захисниця лиже олігархів прохаючи направити законопроєкт про олігархів на перевірку до Венеційської комісії.

24.11.2021 13:52

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст