Главная Блог ... Новости Українська ППО стала набагато ефективнішою – Генштаб Українська ППО стала набагато ефективнішою – Геншт...

Українська ППО стала набагато ефективнішою – Генштаб

Отключить рекламу
Українська ППО стала набагато ефективнішою – Генштаб - dd6ff40848ec28229688ebd886c0ae30.jpg

Ефективність системи протиповітряної оборони України становить 64%, і це набагато більше, ніж тиждень тому.

Джерело: заступник начальника головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу, передає Інтерфакс-Україна

Пряма мова: "Ефективність системи нашої протиповітряної оборони на досить високому рівні - 64%, а це 81 ракета зі 126 застосованих була знищена".

Деталі: Він вказав, що після набуття досвіду та отримання нових зразків переносних зенітних ракетних комплексів за останній тиждень ефективність системи ППО України значно збільшилася.

Представник Генштабу підкреслив, що з 10 жовтня противник різко збільшив інтенсивність обстрілів. Він випустив по території України 154 ракети, що порівняно з першою декадою місяця більше майже в 7 разів. Тоді було випущено 21 ракету.

Основним типом ракетного озброєння, яке противник застосовував за останні 10 днів, стали крилаті ракети повітряного базування, чого раніше не було.

ТАБЛОЇД: Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на шасі Tatra в польових умовах

Кількість застосованих ракет - 83 одиниці - перевищила кількість ракет цих типів, застосованих протягом 4 місяців: протягом червня, липня, серпня та вересня. У той період було використано лише 43 ракети.

Громов додав, що майже третину - 29% від застосованих ракет - склали крилаті ракети морського базування типу "Калібр", які також не застосовувалися протягом попереднього періоду.

Також противник збільшив інтенсивність застосування крилатих ракет наземного базування, запустив 8 ракет, тоді як за попередній період використав лише 1 ракету по території України.

За словами Громова, з 10 жовтня противник застосував по Україні 176 безпілотників, що порівняно з попередньою декадою більше у 2,5 раза.

Громов додав, що із застосованих противником протягом останнього тижня безпілотних літальних апаратів 65 дронів, імовірно, були націлені на об'єкти в Києві та Київській області. Майже половина з них - 27 одиниць - були випущені з Білорусі.

ТАБЛОЇД: Для чого призначений комплекс С- 300, і як росія перетворила його на зброю терору

 • 1149

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1149

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст