Главная Блог ... Новости Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування Українська автокефальна православна церква офіційн...

Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування

Отключить рекламу
 - tn1_0_41141700_1565798628_5d5430e464778.jpg

Українська автокефальна православна церква (УАПЦ) офіційно припинила своє існування, оскільки увійшла до складу Православної церкви України (ПЦУ).

Про це йдеться в парламентській газеті «Голос України».

«29 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб внесено запис про припинення діяльності релігійної організації Патріархія Української автокефальної православної церкви шляхом реорганізації, а саме шляхом приєднання до релігійної організації Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви)», — сказано в повідомленні.

У зв'язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім'я до 29 липня, відкликані.

Згадайте новину: ГРУПИ ВПЛИВУ У СВІТОВОМУ ПРАВОСЛАВ’Ї: ХТО ТОЧНО ВИЗНАЄ І НЕ ВИЗНАЄ МОЖЛИВУ АВТОКЕФАЛІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

 • Клірик Православної церкви України Філарет звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням «захистити Київський патріархат від рейдерства ПЦУ». У зверненні до Зеленського дії п'ятого президента Петра Порошенка у напрямку надання Україні Томосу про автокефалію Філарет назвав «антинародними», а надання Томосу — «прямим обманом».
 • 20 червня почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що на скликаних ним зборах — «Помісному соборі Української православної церкви Київського патріархату» — ухвалили рішення про «відновлення» УПЦ КП і скасування постанови архієрейського собору від 15 грудня 2018 року, яким ця релігійна організація була ліквідована.
 • Пізніше ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією, але залишила його архієреєм, але залишила його своїм архієреєм.

Згадайте новину: Отці і діти. Чому сваряться патріарх Філарет та митрополит Епіфаній

Автор новини: Костя Андрейковець

 • 1365

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1365

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст