Головна Блог ... Новини Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування Українська автокефальна православна церква офіційн...

Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування

Відключити рекламу
Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування - tn1_0_41141700_1565798628_5d5430e464778.jpg

Українська автокефальна православна церква (УАПЦ) офіційно припинила своє існування, оскільки увійшла до складу Православної церкви України (ПЦУ).

Про це йдеться в парламентській газеті «Голос України».

«29 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб внесено запис про припинення діяльності релігійної організації Патріархія Української автокефальної православної церкви шляхом реорганізації, а саме шляхом приєднання до релігійної організації Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви)», — сказано в повідомленні.

У зв'язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім'я до 29 липня, відкликані.

Згадайте новину: ГРУПИ ВПЛИВУ У СВІТОВОМУ ПРАВОСЛАВ’Ї: ХТО ТОЧНО ВИЗНАЄ І НЕ ВИЗНАЄ МОЖЛИВУ АВТОКЕФАЛІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

 • Клірик Православної церкви України Філарет звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням «захистити Київський патріархат від рейдерства ПЦУ». У зверненні до Зеленського дії п'ятого президента Петра Порошенка у напрямку надання Україні Томосу про автокефалію Філарет назвав «антинародними», а надання Томосу — «прямим обманом».
 • 20 червня почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що на скликаних ним зборах — «Помісному соборі Української православної церкви Київського патріархату» — ухвалили рішення про «відновлення» УПЦ КП і скасування постанови архієрейського собору від 15 грудня 2018 року, яким ця релігійна організація була ліквідована.
 • Пізніше ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією, але залишила його архієреєм, але залишила його своїм архієреєм.

Згадайте новину: Отці і діти. Чому сваряться патріарх Філарет та митрополит Епіфаній

Автор новини: Костя Андрейковець

 • 1492

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1492

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст