Головна Блог ... Новини Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування Українська автокефальна православна церква офіційн...

Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування

Відключити рекламу
 - tn1_0_41141700_1565798628_5d5430e464778.jpg

Українська автокефальна православна церква (УАПЦ) офіційно припинила своє існування, оскільки увійшла до складу Православної церкви України (ПЦУ).

Про це йдеться в парламентській газеті «Голос України».

«29 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб внесено запис про припинення діяльності релігійної організації Патріархія Української автокефальної православної церкви шляхом реорганізації, а саме шляхом приєднання до релігійної організації Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви)», — сказано в повідомленні.

У зв'язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім'я до 29 липня, відкликані.

Згадайте новину: ГРУПИ ВПЛИВУ У СВІТОВОМУ ПРАВОСЛАВ’Ї: ХТО ТОЧНО ВИЗНАЄ І НЕ ВИЗНАЄ МОЖЛИВУ АВТОКЕФАЛІЮ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

 • Клірик Православної церкви України Філарет звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням «захистити Київський патріархат від рейдерства ПЦУ». У зверненні до Зеленського дії п'ятого президента Петра Порошенка у напрямку надання Україні Томосу про автокефалію Філарет назвав «антинародними», а надання Томосу — «прямим обманом».
 • 20 червня почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що на скликаних ним зборах — «Помісному соборі Української православної церкви Київського патріархату» — ухвалили рішення про «відновлення» УПЦ КП і скасування постанови архієрейського собору від 15 грудня 2018 року, яким ця релігійна організація була ліквідована.
 • Пізніше ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією ПЦУ позбавила Філарета канонічних прав на керування єпархією, але залишила його архієреєм, але залишила його своїм архієреєм.

Згадайте новину: Отці і діти. Чому сваряться патріарх Філарет та митрополит Епіфаній

Автор новини: Костя Андрейковець

 • 1328

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1328

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст