16.05.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  124
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Україна заборонить проїзд фур вагою понад 40 тонн

Вантажні авто з навантаженням понад 40 тонн дорогами України їздити не будуть. Про це в ефірі Подробиці тижня заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, вже виділено понад 19 млрд гривень на відновлення доріг. Тому будуть проводиться дорожні роботи і контролюватися їхній стан.

Вспомните новость: Как ездить на нерастаможенном автомобиле в Украине?

"З цією метою створена моніторингова група, яка буде відслідковувати всі закупівлі, якість виконаних робіт. Міністерством створені мобільні групи, які будуть пересуватися зненацька без графіків країною, перевіряти, що відбувається", - розповів він.

За його словами, також буде створена віртуальна карта, де кожен охочий, проїжджаючи, зможе зробити відео і розмістити на цій віртуальній карті, щоб онлайн спостерігати.

“Позиція була однозначна – держава повертає контроль на дороги! Не може бути ситуації, коли замість дозволених 40 тонн перевізник везе 60-130 тонн! Це не тільки персональний ризик водія, коли автомобіль, не пристосований для такої ваги, вчинить ДТП і стане причиною його каліцтва або смерті, а й руйнування дорожнього полотна з подальшою небезпекою для інших учасників дорожнього руху “, – сказав Омелян.

Міністр підкреслив, що держава просто вимагає дотримання українського законодавства, нормативними документами передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою не більше 40 тонн.

“Ми повинні покласти край розбитим дорогам заради одномоментного персонального прибутку! З цією метою на дороги вийшли спільні групи транспортної інспекції, Нацполіції, СБУ. Міністерство попереджало давно – контроль буде, покарання теж, бо держава – це не тільки привілеї, але й обов’язки”, – заявив він.

Джерело: Корреспондент,net

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення