Історія справи
Ухвала ККС ВП від 07.09.2020 року у справі №644/7778/17

Ухвала23 грудня 2020 рокум. Київсправа № 644/7778/17провадження № 51-4203 ск 20Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:головуючого Луганського Ю. М.,суддів: Анісімова Г. М., Ковтуновича М. І.,розглянувши касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на судові рішення щодо нього,встановив:
Засуджений ОСОБА_1 звернувся з касаційною скаргою, в якій просить переглянути у касаційному порядку судові рішення щодо нього.Відповідно до ч.
1 ст.
429 КПК України, ухвалою колегії суддів Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 07 вересня 2020 року касаційна скарга засудженого залишена без руху у зв'язку з невідповідністю вимогам статті
427 КПК України та надано п'ятнадцятиденний строк для усунення недоліків.Вищезазначену копію ухвали ОСОБА_1 отримав 02 листопада 2020 року, що підтверджується його розпискою наданою Державною установою "Харківський слідчий ізолятор" за вих. № 18493 від 02 листопада 2020 року.Однак, у наданий касаційним судом п'ятнадцятиденний строк засудженийОСОБА_1 недоліки касаційної скарги не усунув, нової касаційної скарги до суду касаційної інстанції не надіслав.
Відповідно до п.
1 ч.
3 ст.
429 КПК України касаційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки касаційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.Враховуючи, що ОСОБА_1 не усунув недоліки касаційної скарги в установлений строк, Верховний Суд вважає за необхідне повернути засудженому касаційну скаргу з усіма доданими до неї матеріалами.Керуючись п.
1 ч.
3 ст.
429 КПК України, Судпостановив:Касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на судові рішення щодо нього повернути разом з усіма доданими до неї матеріалами.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.Судді:Ю. М. Луганський Г. М. Анісімов М. І. Ковтунович