Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КГС ВП від 10.04.2018 року у справі №905/2244/17 Ухвала КГС ВП від 10.04.2018 року у справі №905/22...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КГС ВП від 10.04.2018 року у справі №905/2244/17



УХВАЛА

26 березня 2018 року

м. Київ

Справа № 905/2244/17

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Пєскова В.Г. - головуючий, Катеринчук Л.Й., Погребняка В.Я.,

учасники справи:

позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Рейлтранслогістік",

відповідач - Приватне акціонерне товариство "Донецьксталь" - металургійний завод",

розглянувши матеріали касаційної скарги Fintest Trading Co Ltd

на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 22.02.2018

у складі колегії суддів: Зубченко І.В. (головуючий), Радіонова О.О., Чернота Л.Ф.

у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Рейлтранслогістік"

до Приватного акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод",

про стягнення 143 261,17 грн,

ВСТАНОВИВ:

13.11.2017 рішенням Господарського суду Донецької області позовні вимоги задоволено у сумі 143 261,17 грн, стягнуто з Приватного акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Рейлтранслогістік" 133 268 грн заборгованості за транспортно-експедиторські послуги, 2 234,52 грн - 3% річних, 7 758,65 грн інфляційних, 2 148,92 грн на відшкодування витрат по оплаті судового збору.

22.02.2018 ухвалою Донецького апеляційного господарського суду повернуто без розгляду апеляційну скаргу Fintest Trading Co Ltd на рішення Господарського суду Донецької області від 13.11.2017 у справі №905/2244/17 заявнику.

26.02.2018 Fintest Trading Co Ltd подано касаційну скаргу на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 22.02.2018 у справі № 905/2244/17, разом із клопотанням про відстрочення сплати судового збору.

14.03.2018 вказану касаційну скаргу передано колегії суддів у складі: головуючого Пєскова В.Г., суддів: Катеринчук Л.Й., Погребняка В.Я.

Однак касаційна скарга Fintest Trading Co Ltd не відповідає вимогам статті 290 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до частини 3 статті 290 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга підписується особою, яка подає скаргу, або її представником. До касаційної скарги, поданої представником, додається довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо в справі немає підтвердження такого повноваження.

Як вбачається з касаційної скарги, остання підписана представником Fintest Trading Co Ltd - ОСОБА_6 Разом з тим, скаржником до касаційної скарги додана довіреність № 05-01-18 від 05.01.2018, відповідно до якої ОСОБА_6 уповноважено представляти інтереси Fintest Trading Co Ltd у господарських, адміністративних, апеляційних судах та у Верховному суді, - а саме: отримувати процесуальні документи. Отже, у представника відсутні повноваження на підписання касаційної скарги. Крім того, у зазначеній довіреності відсутній підпис ОСОБА_6 у графі: "підпис ОСОБА_6засвідчую".

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 292 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо касаційна скарга подана особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписана, підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено.

Враховуючи викладене, колегія суддів дійшла висновку про повернення касаційної скарги скаржнику на підставі пункту 1 частини 4 статті 292 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись статтею 234, частиною 3 статті 290, пунктом 1 частини 4 статті 292 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд у складі судді Касаційного господарського суду

УХВАЛИВ:

1. Касаційну скаргу Fintest Trading Co Ltd на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 22.02.2018 у справі № 905/2244/17 повернути скаржнику.

2. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий В.Г. Пєсков

Судді Л.Й. Катеринчук

В.Я. Погребняк
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати