20.04.2016 | Автор: Borus Osadchuy    Просмотров:  443
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

У Черкасах запрацювала перша в Україні водна поліція

У Черкасах запрацювала перша в Україні водна поліція - 0_62686600_1461142716_571744bc990f6.jpg

Відсьогодні за правопорядок в акваторії Черкас відповідатиме водний патруль, який  вже о восьмій вечора заступить на своє перше чергування. В Україні – це поки що єдина поліція на воді.

За кілька годин до початку чергування керівництво поліції дало водним патрульним останні настанови. Для цього їх зібрали на території річкового вокзалу.

– Від успіху нашого старту, і від того, як ми покажемо свою роботу, буде залежати подальший розвиток водного патруля в Україні, – зазначив заступник начальника управління патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба.

Згадайте новину: В Киеве не досчитались 500 патрульных. "Через год некому будет служить"!

У складі черкаського водного патруля – 42 особи. Всі – чоловіки. Вони працюватимуть як на воді, так і на березі.

– У цій справі головне вміти плавати та не боятися води, – переконаний патрульний Роман Зануда – Дуже важливо, щоб у нас було порозуміння із рибалками. А основне наше завдання – боротьба із браконьєрами.

Окрім виявлення браконьєрів, водна поліція здійснюватиме також перевірку суден та повністю контролюватиме порядок на воді.

Щоправда, у розпорядженні перших у країні водних патрулів поки що лише один човен. А для патрулювання на березі – два позашляховика “Рено”.

Згадайте новину: ДТП с участием полиции. Фантастика: на полицейского-водителя патрульные-коллеги составили протокол

– Водна поліція зараз забезпечена тим, що першочергово необхідно для старту. Та згодом технічне оснащення поповнюватиметься. Планується закупка ще двох катерів, ще один – на стадії ремонту. Також залучатимемо техніку громадськості, – говорить Олександр Кокоба.

Джерело: Про все

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения