Главная Блог ... Новости ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду» ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна н...

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду»

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1443

Отключить рекламу
ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду» - tn1_tsitata_misyatsya_golova_nbu_v_gontareva_ukraina_ne_moge_rozvivatis_bez_koshtiv_mignarodnogo_valyutnogo_fondu_56d8c2a78f870.jpg

Національний банк України визнає зволікання з відновленням співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і негативні наслідки цього для економіки країни.

"Останній транш ми отримали в серпні, а сьогодні березень. Тому, як ви розумієте, ми, на жаль, не можемо розвиватися далі", - сказала глава центробанку Валерія Гонтарева журналістам після прес-конференції в Києві в четвер.

Вона пояснила, що багато реалізовуваних програм і всі міжнародні запозичення України залежать від ставлення до країни зарубіжних інвесторів, насамперед МВФ.

Згадайте новину: Фіксований курс долара назавжди пішов у забуття!

"Фонд і всі інші наші міжнародні програми прив'язані до нашого плану реформ, нашого руху вперед, і лише після цього (руху - ІФ) ми опосередковано отримуємо у вигляді бонусів кошти міжнародних організацій для поповнення наших міжнародних резервів", - сказала В.Гонтарева.

У зв'язку з цим глава НБУ ще раз підтвердила, що базовим сценарієм для України є продовження співпраці з МВФ.

"Як ви бачили, ми шість місяців живемо без єдиного транша МВФ і маємо стабільну ситуацію і в банківському секторі, і на валютному ринку. Але це не означає, що нам для подальшого реального розвитку більше не слід продовжувати співпрацю (з МВФ - ІФ)", - підсумувала В.Гонтарева.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Згадайте новину: Глава Світового банку назвав кращі і найбльш провальні реформи в Україні

Національний банк України (НБУ) продовжує поступову лібералізацію адміністративних обмежень на валютному ринку, повідомила глава центробанку Валерія Гонтарева на прес-конференції в четвер.

"НБУ ухвалив рішення продовжувати поступову лібералізацію чинних адміністративних обмежень на валютному ринку. Таке рішення базується на сигналах, що свідчать про поступове відновлення довіри до банківського сектора та стабілізації валютного ринку", - сказала вона.

За словами В.Гонтаревої, центробанк вирішив збільшити обсяг денного ліміту на видачу іноземної валюти з поточних рахунків в 2,5 раза - з 20 тис. грн до 50 тис. грн, а також денний ліміт на видачу гривні з 300 тис. грн до 500 тис. грн.

Крім того, НБУ збільшує ліміт продажу готівкової валюти з 3 тис. грн до 6 тис. грн.

Глава НБУ не повідомила про намір зняти основні валютні обмеження, зокрема норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, розрахунки за експортно-імпортними операціями до 90 днів.

 • 1443

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1443

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст