Головна Блог ... Новини Глава Світового банку назвав кращі і найбльш провальні реформи в Україні Глава Світового банку назвав кращі і найбльш прова...

Глава Світового банку назвав кращі і найбльш провальні реформи в Україні

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1489

Відключити рекламу
Глава Світового банку назвав кращі і найбльш провальні реформи в Україні - tn1_glava_svitovogo_banku_nazvav_krashchi_i_nayblsh_provalni_reformi_v_ukraini_56d880b773122.jpg

В останні два роки Україна зіткнулася з безпрецедентними викликами, як зовнішніми, так і внутрішніми. Через політичну нестабільність усередині країни є ризик, що економіка, яка показала позитивні тенденції відкотиться назад. Політикам потрібно зібратися і проводити реформи, враховуючи, що вже є позитивні заходи на тлі очевидних провалів.

Про це розповів директор Світового банку в Україні Чімяо Фан.

“Влада взяла правильний курс у кількох сферах. Наприклад, одна з найуспішніших – реформа банківського сектора. Є позитивні досягнення в зміні податкового режиму. Також слід зазначити досягнення уряду в сфері реструктуризації зовнішнього боргу. Важлива також реформа енергетичного сектора, особливо газу: збільшення житлово-комунальних тарифів нікому не подобається, але це абсолютно необхідно для стабілізації економіки. Це скоротило можливості для корупції в газовому секторі. Адже наближення газових цін для населення до рівня ринкових зменшило можливості присвоєння комунальних грошей енергетичними олігархами. Ринок звільнився від посередників, і це важливий крок на шляху боротьби з корупцією. Раніше взаємини “Нафтогаз” – “Газпром” були дуже великим джерелом корупції. Але завдяки цій реформі ситуація змінилася.

Також успішною, на його думку, можна назвати реформу державної інфраструктури, дерегуляції, поліпшення отримання адресної допомоги бідним.

“Так, в цілому Україна ще зазнає невдачі в боротьбі з корупцією. Щоб цього уникнути, необхідно: а) влади збільшити зусилля зі створення і запуску роботи державних антикорупційних інституцій, таких, як НАБУ; б) посилити юридичне переслідування та притягнення до відповідальності корупціонерів. Україна має всі необхідні інструменти для успішної боротьби з корупцією, але прогресу в цьому дуже мало. Тому в 2016 році боротьба з корупцією повинна бути пріоритетом для Кабміну “, – зазначив глава Світового банку.

При цьому Фан підкреслив, що немає ніяких успіхів у реформуванні судової системи та захисту права власності (в тому числі інтелектуальної) інвесторів. У підсумку залишається рейдерство і корупція в різних частинах держапарату.

Згадайте новину: Україна планує позичити ще до 10 млрд. доларів США у 2016 році

“До того ж до податкової реформи необхідно також приділити більше уваги всеосяжної реформи державних витрат. У банківському секторі провести і завершити очистку банківської системи і при цьому забезпечити рекапіталізацію банків, адже капіталу в системі може бути недостатньо. Поліпшити роботу Фонду гарантування вкладів, процедуру виплат, забезпечення дій з проблемними вкладами. Необхідно також налагодити корпоративне управління НАК“Нафтогаз” і правильно розділити його активи. Іншими словами, завдання уряду – максимально поліпшувати умови для бізнесу “, – зазначив Чімяо Фан.

Джерело: finance.ua

Згадайте новину: Экономический кризис в Украине достиг своего дна: так говорят глава Нацбанка Гонтарева и министр финансов Яресько

 • 1489

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1489

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст