Головна Блог ... Новини ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду» ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна н...

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду»

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1408

Відключити рекламу
ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду» - tn1_tsitata_misyatsya_golova_nbu_v_gontareva_ukraina_ne_moge_rozvivatis_bez_koshtiv_mignarodnogo_valyutnogo_fondu_56d8c2a78f870.jpg

Національний банк України визнає зволікання з відновленням співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і негативні наслідки цього для економіки країни.

"Останній транш ми отримали в серпні, а сьогодні березень. Тому, як ви розумієте, ми, на жаль, не можемо розвиватися далі", - сказала глава центробанку Валерія Гонтарева журналістам після прес-конференції в Києві в четвер.

Вона пояснила, що багато реалізовуваних програм і всі міжнародні запозичення України залежать від ставлення до країни зарубіжних інвесторів, насамперед МВФ.

Згадайте новину: Фіксований курс долара назавжди пішов у забуття!

"Фонд і всі інші наші міжнародні програми прив'язані до нашого плану реформ, нашого руху вперед, і лише після цього (руху - ІФ) ми опосередковано отримуємо у вигляді бонусів кошти міжнародних організацій для поповнення наших міжнародних резервів", - сказала В.Гонтарева.

У зв'язку з цим глава НБУ ще раз підтвердила, що базовим сценарієм для України є продовження співпраці з МВФ.

"Як ви бачили, ми шість місяців живемо без єдиного транша МВФ і маємо стабільну ситуацію і в банківському секторі, і на валютному ринку. Але це не означає, що нам для подальшого реального розвитку більше не слід продовжувати співпрацю (з МВФ - ІФ)", - підсумувала В.Гонтарева.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Згадайте новину: Глава Світового банку назвав кращі і найбльш провальні реформи в Україні

Національний банк України (НБУ) продовжує поступову лібералізацію адміністративних обмежень на валютному ринку, повідомила глава центробанку Валерія Гонтарева на прес-конференції в четвер.

"НБУ ухвалив рішення продовжувати поступову лібералізацію чинних адміністративних обмежень на валютному ринку. Таке рішення базується на сигналах, що свідчать про поступове відновлення довіри до банківського сектора та стабілізації валютного ринку", - сказала вона.

За словами В.Гонтаревої, центробанк вирішив збільшити обсяг денного ліміту на видачу іноземної валюти з поточних рахунків в 2,5 раза - з 20 тис. грн до 50 тис. грн, а також денний ліміт на видачу гривні з 300 тис. грн до 500 тис. грн.

Крім того, НБУ збільшує ліміт продажу готівкової валюти з 3 тис. грн до 6 тис. грн.

Глава НБУ не повідомила про намір зняти основні валютні обмеження, зокрема норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, розрахунки за експортно-імпортними операціями до 90 днів.

 • 1408

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1408

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст