Главная Блог ... Новости Сумнівні перспективи розвитку української та світової економік Сумнівні перспективи розвитку української та світо...

Сумнівні перспективи розвитку української та світової економік

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1058

Отключить рекламу
 - tn1_sumnivni_perspektivi_rozvitku_ukrainskoi_ta_svitovoi_ekonomik_56e12a7abc6f4.jpg

В результаті нової економічної кризи Україна зіткнеться з подальшою девальвацією національної валюти, відмовою в позику коштів на зовнішніх ринках і відтоком працездатного населення з країни.

Про це заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

За його словами, Україна є малою відкритою економікою, тому її залежність від тенденцій світової економіки дуже сильна. Так, незважаючи на те, чи будуть проводитися реформи в країні, експортна виручка буде знижуватися, що спровокує зниження курсу національної валюти і посилить “глибину тиску”.

Крім того, як зазначив Устенко, істотно знизиться можливість країни залучати інвестиційні ресурси. Експерт підкреслив, що Україна не є “тихою гаванню” в розумінні іноземних інвесторів, які в кризові періоди шукають саме такі місця для вкладень ресурсу.

Згадайте новину: Прогноз: К 2019 году почти 5 млрд человек будут пользоваться мобильными платежами

Більш того, український уряд зіткнеться з проблемою відсутності можливості для кредитування. Також експерт згадав проблему трудової міграції з України, яка позбавить її безлічі фахівців і платників податків.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) попереджає про зростаючі “ризики економічного краху” в світі, вважаючи за необхідне прийняття негайних заходів для стимулювання попиту.

Перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон, виступаючи на сесії Національної асоціації економіки бізнесу (National Association for Business Economics, NABE), заявив, що глобальна економіка знаходиться в “дійсно скрутному становищі”.

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Голова НБУ В. Гонтарєва: «Україна не може розвиватись без коштів Міжнародного валютного фонду»

Світовим політикам необхідно вжити термінових заходів у відповідь на уповільнення економічного зростання і нові загрози, що створюються коливаннями сировинних і фінансових ринків, зазначив він.

“Зараз час рішуче підтримати економічну активність і забезпечити більш стійке положення світової економіки”, – заявив Д.Ліптон.

Серед чинників, що призводять в замішання, “різке скорочення глобальних потоків капіталу і торгівлі” за останній рік, зазначив він.

Ці побоювання знайшли підтвердження в статданих з КНР, опублікованих у вівторок. Згідно з даними Головного митного управління країни, обсяг китайського експорту в доларовому вираженні в лютому 2016 року впав на 25,4% після січневого зниження на 11,2%, продемонструвавши найзначніше падіння з початку 2009 року.

Згадайте новину: Епоха домінування Китаю незворотна: МВФ визнав китайський юань міжнародною резервною валютою

Скорочення імпорту продовжилося 16-й місяць поспіль, сповільнившись у лютому до 13,8% з 18,8% в січні.

За словами Д.Ліптона, світова економіка підійшла до тієї точки, коли новий спад може стати реальністю, якщо держави не вживуть заходів для стимулювання попиту.

Згадайте новину: Офіційна українська статистика вражає: у лютому 2016р. зафіксовано дефляцію???

Особливі побоювання викликає відчуття, що виникло на фінансових ринках, що “влада багатьох країн майже вичерпала можливості для прийняття необхідних заходів або втратила рішучість, необхідну для їх впровадження”, зазначив він.

МВФ раніше заявляв про те, що бачить сигнали подальшого ослаблення глобального економічного підйому і в квітні може знизити прогноз зростання світового ВВП на 2016 рік, що становить в даний час 3,4%.

Джерело: finance.ua

 • 1058

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1058

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст