15.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  209
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію»

Суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга, за даними офіційної декларації, не має житла, проте мешкає у великому приватному маєтку в Києві.

За даними офіційної декларації, ні у судді, ні у членів його родини немає квартир чи житлових будинків.

Суддя запевняє, що не декларує будинок у Києві, в якому живе, бо він не введений в експлуатацію. «Він не введений в експлуатацію. Ми звернулися до інспекції ДБК, здається, у 2012 році, у нас є вхідний штамп, у дружини – вона займається цим питанням, є в неї вхідний штамп про прийняття цих документів. Як тільки будуть видані нам документи... Мабуть, бюрократична тяганина якась», – сказав Сибіга.

Згадайте новину: Накладено арешт на майно в Україні суддів Криму за державну зраду

«Якщо це власність моя, то, звичайно, я задекларую. Якщо тільки отримаю правовстановчі документи, звичайно, задекларую все», – додає він.

Водночас неповнолітня дочка судді ще з 2014 року публікує в соцмережах відео з цього будинку, які редакція не оприлюднює з міркувань приватності.

Дружина судді Сабріна Сибіга працює нотаріусом і щороку декларує чималий дохід, а також офіційно є власницею трьох земельних ділянок і двох нежитлових приміщень. Однак житлових приміщень на неї також не задекларовано.

Днями громадський рух «Чесно» у рамках кампанії «Чесно. Фільтруй суд!» проаналізував інформацію про 309 суддів вищих судів України, розподіливши їх у такі категоріях: «Судді-мільйонери», «Латифундисти», «Безхатченки» і «Судді, що відпускали негідників». Серед «суддів-безхатченків» є і суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга.

Джерело: Радіо Свобода

Згадайте новину: Закон про електронні декларації чиновників підписано: тепер ховати майно набуте корупційним шляхом буде складніше

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення