Главная Блог ... Новости Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію» Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує має...

Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію»

Отключить рекламу
Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію» - tn1_0_72797400_1465939111_576074a7b1be9.jpg

Суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга, за даними офіційної декларації, не має житла, проте мешкає у великому приватному маєтку в Києві.

За даними офіційної декларації, ні у судді, ні у членів його родини немає квартир чи житлових будинків.

Суддя запевняє, що не декларує будинок у Києві, в якому живе, бо він не введений в експлуатацію. «Він не введений в експлуатацію. Ми звернулися до інспекції ДБК, здається, у 2012 році, у нас є вхідний штамп, у дружини – вона займається цим питанням, є в неї вхідний штамп про прийняття цих документів. Як тільки будуть видані нам документи... Мабуть, бюрократична тяганина якась», – сказав Сибіга.

Згадайте новину: Накладено арешт на майно в Україні суддів Криму за державну зраду

«Якщо це власність моя, то, звичайно, я задекларую. Якщо тільки отримаю правовстановчі документи, звичайно, задекларую все», – додає він.

Водночас неповнолітня дочка судді ще з 2014 року публікує в соцмережах відео з цього будинку, які редакція не оприлюднює з міркувань приватності.

Дружина судді Сабріна Сибіга працює нотаріусом і щороку декларує чималий дохід, а також офіційно є власницею трьох земельних ділянок і двох нежитлових приміщень. Однак житлових приміщень на неї також не задекларовано.

Днями громадський рух «Чесно» у рамках кампанії «Чесно. Фільтруй суд!» проаналізував інформацію про 309 суддів вищих судів України, розподіливши їх у такі категоріях: «Судді-мільйонери», «Латифундисти», «Безхатченки» і «Судді, що відпускали негідників». Серед «суддів-безхатченків» є і суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга.

Джерело: Радіо Свобода

Згадайте новину: Закон про електронні декларації чиновників підписано: тепер ховати майно набуте корупційним шляхом буде складніше

 • 3440

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 3440

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Судья лучше знает, что и как декларировать!))))

  15.06.2016 17:22

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст