Головна Блог ... Новини Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію» Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує має...

Суддя ВГСУ Олександр Сибіга роками не декларує маєток, в якому живе, бо «він не введений в експлуатацію»

Відключити рекламу
 - tn1_0_72797400_1465939111_576074a7b1be9.jpg

Суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга, за даними офіційної декларації, не має житла, проте мешкає у великому приватному маєтку в Києві.

За даними офіційної декларації, ні у судді, ні у членів його родини немає квартир чи житлових будинків.

Суддя запевняє, що не декларує будинок у Києві, в якому живе, бо він не введений в експлуатацію. «Він не введений в експлуатацію. Ми звернулися до інспекції ДБК, здається, у 2012 році, у нас є вхідний штамп, у дружини – вона займається цим питанням, є в неї вхідний штамп про прийняття цих документів. Як тільки будуть видані нам документи... Мабуть, бюрократична тяганина якась», – сказав Сибіга.

Згадайте новину: Накладено арешт на майно в Україні суддів Криму за державну зраду

«Якщо це власність моя, то, звичайно, я задекларую. Якщо тільки отримаю правовстановчі документи, звичайно, задекларую все», – додає він.

Водночас неповнолітня дочка судді ще з 2014 року публікує в соцмережах відео з цього будинку, які редакція не оприлюднює з міркувань приватності.

Дружина судді Сабріна Сибіга працює нотаріусом і щороку декларує чималий дохід, а також офіційно є власницею трьох земельних ділянок і двох нежитлових приміщень. Однак житлових приміщень на неї також не задекларовано.

Днями громадський рух «Чесно» у рамках кампанії «Чесно. Фільтруй суд!» проаналізував інформацію про 309 суддів вищих судів України, розподіливши їх у такі категоріях: «Судді-мільйонери», «Латифундисти», «Безхатченки» і «Судді, що відпускали негідників». Серед «суддів-безхатченків» є і суддя Вищого господарського суду України Олександр Сибіга.

Джерело: Радіо Свобода

Згадайте новину: Закон про електронні декларації чиновників підписано: тепер ховати майно набуте корупційним шляхом буде складніше

 • 2186

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 2186

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Судья лучше знает, что и как декларировать!))))

  15.06.2016 17:22

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст