Главная Блог ... Новости Суд апеляційної інстанції скасував усі тарифи на паркування в Києві Суд апеляційної інстанції скасував усі тарифи на п...

Суд апеляційної інстанції скасував усі тарифи на паркування в Києві

Отключить рекламу
Суд апеляційної інстанції скасував усі тарифи на паркування в Києві - 3e9951ef4f5a327afa7de76a24a7be34.jpg

Шостий апеляційний адмінсуд Києва підтвердив рішення столичного Окружного адмінсуду щодо визнання протиправним та скасування рішення КМДА про платне паркування в місті.

Після розгляду апеляційної скарги КМДА Шостий апеляційний адмінсуд залишив без змін рішення ОАСК.

"В ході розгляду справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини та оцінивши докази, Окружний адміністративний суд міста Києва дійшов до висновку, що оскаржуване розпорядження не відповідає вимогам Податкового кодексу України та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 258, як правовим актам вищої юридичної сили", - йдеться у повідомленні.

Рішення апеляційного суду набрало чинності ще 1 серпня цього року, проте повідомили про це тільки зараз.

"Після розгляду апеляційної скарги ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення набрало законної сили 1 серпня 2022 року", - повідомили в пресслужбі суду.

Нагадаємо, 8 серпня в КМДА повідомили про тимчасове скасування оплати за паркування в столиці.

Раніше, 25 червня 2021 року, КМДА встановила нові тарифи на користування муніципальними паркувальними майданчиками, що обслуговуються "Київтранспарксервісом". Тоді Київ поділили на кілька паркувальних зон із різними тарифами на паркування - чим ближче до центру, тим дорожче.

В серпні того ж року мешканці столиці звернулися до Окружного адміністративного суду Києва із позовом, в якому вимагали скасувати рішення КМДА про встановлення нових тарифів на паркування. Суд розглянув справу і дійшов до висновку, що розпорядження не відповідає вимогам Податкового кодексу України та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого відповідною постановою Кабміну.

22 лютого Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов, проте КМДА подала апеляцію.

Про це повідомила пресслужба Окружного адміністративного суду Києва.

 • 1829

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1829

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст