Главная Блог ... Новости Сто шаблонів договорів: типових і нетипових

Сто шаблонів договорів: типових і нетипових

Отключить рекламу
 - tn1_0_17438800_1581932150_5e4a5e762a9a3.jpg

Сьогодні завдяки спеціалізованим програмам і сервісам у працівників юриспруденції існують прекрасні можливості для планування та оптимізації своєї діяльності. На юридичному онлайн-ресурсі Lex нормативно-правові акти та інші документи вже структуровані і систематизовані, а прямі гіперпосилання за цими матеріалами істотно спрощують юристам пошук потрібних документів.

Згадайте новину: 100 юридичних алгоритмів вже на платформі Lex!

Наприклад, серед зразків юридичних шаблонів договорів широко представлені найбільш популярні типові договори про постачання комунальних послуг, енергії, тепла, води, газу до індивідуальних і колективних споживачів у багатоквартирних будинках і приватному секторі, включно з договорами про реструктуризацію заборгованості з їх оплати. Також значний обсяг складають договори оренди торгових місць, водних об'єктів, майнових комплексів, захисних споруд цивільного захисту, іншого нерухомого майна. Не забуті й шаблони, що стосуються в основному цивільних правовідносин, – договори про поділ чи виділ майна, довічне утримання чи утримання одного з подружжя, договори позик і позичок, іпотечні та спадкові й багато інших.

Згадайте новину: Сучасна правова енциклопедія, яка завжди під рукою


Тепер, завдяки інформаційно-аналітичному ресурсу Lex, де усі зразки договорів «прив’язані» гіперлінками до норм права, якими визначається їхній зміст, можна обійти досить тривалу фазу пошуку потрібних шаблонів.

Замовити демо-доступ до системи https://start.activelex.com/

 • 5912

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 5912

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст