Главная Блог ... Новости 100 юридичних алгоритмів вже на платформі Lex!

100 юридичних алгоритмів вже на платформі Lex!

Отключить рекламу
 - tn1_0_73720600_1579786339_5e29a063b400e.jpg

Команда досвідчених експертів платформи Lex підключила до системи першу сотню процедур – так званих візуальних покрокових інструкцій, за допомогою яких стало зручно розв'язувати безліч юридичних проблем, зокрема:

- оскарження податкових повідомлень або рішень і інших дій державних виконавців, фіскальних органів, інспекторів праці, реєстраторів, тощо,

- оформлення заявок на винаходи, торговельні марки, моделі та промислові зразки; оформлення права власності на спадкове майно, земельні ділянки та будівлі,

- реєстрація фізичних та юридичних осіб, місця проживання, інвалідності, лікарських засобів,

- визначення прав, зокрема на роботу іноземця, на користування місцем поховання й таке інше,

- відшкодування всіх видів шкоди: від шкоди, заподіяної медичним закладом до проблем, що виникли в результаті ДТП або, навіть, при затоплення квартири.

Згадайте новину: Сучасна правова енциклопедія, яка завжди під рукою

Присутні такі алгоритми, як проведення планових та позапланових податкових перевірок, затримання особи, обшук, адміністративний арешт майна, податкова застава, заборона виїзду боржника за кордон, продаж майна банкрута, відчуження майна та подібні. Вони розроблені в такому форматі, який дозволить юристу у різних ситуаціях переконатися в законності дій, що здійснюються органами правозастосування, контролю та нагляду, і не допустити порушення прав клієнтів або своїх прав.

Самі процеси викладено поетапно, де кожен крок містить посилання на чинні норми права, судові рішення або інші процедури. Створено комплексні інструкції щодо дій, на що посилатися та чого очікувати внаслідок своїх дій, чи рішень та дій багатьох органів влади.

Незабаром, на платформі будуть доступні алгоритми дій для кримінального провадження з посиланнями на правові норми Верховного Суду.

Замовити демо-доступ можна на https://start.activelex.com/

Згадайте новину: Необмежена кількість добірок юридичних документів – постійно у контрольному стані

 • 2764

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2764

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст