02.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  190
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Статки Табачникa: арештовано 4 банківських рахунки - скільки ще лишилось?

Суд наклав арешт на дорогоцінні метали та банківські рахунки екс-міністра освіти Дмитра Табачника у «Сбербанку». Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 22 червня.

Суд наклав арешт на чотири банківські рахунки Табачника.

Нагадаємо, що 23 жовтня суд арештував грошові кошти Табачника на 12 рахунках Табачника у «Сбербанку Росії», а також на двох рахунках у «Приватбанку» і «Промінвестбанку». Згідно з останньою декларацією Дмитра Табачника за 2012 рік, на рахунках у банку у нього було 9,51 млн грн.

Згадайте новину: Щось у лісі здохло: Суд арестовал акции Курченко на два миллиарда

Крім того, того ж дня слідчий ГПУ просив арештувати квартиру, земельну ділянку площею 0,15 га і будинок площею 673 кв м у Козині, які 2 та 10 вересня 2015 року за дорученням екс-міністра його батько передарував його матері Аллі Табачник. Суд першої інстанції відмовився арештовувати це майно, однак 5 листопада апеляційний суд таки наклав арешт на нерухомість.

Кримінальне провадження проти Дмитра Табачника було відкрито 9 вересня 2015 року за фактом заволодіння державним майном в особливо великих розмірах. Так, у 2011-2013 роках вінразом з представниками ТОВ «Ріотрейд», ТОВ «САН11», ТОВ «Видавничий дім Прадес», ТОВ «БК «Артбуд»» та ТОВ «Укр Буд Менеджмент» заволоділи держмайном, що перебувало у сфері управління Міносвіти загальною вартістю понад 35 млн грн: будівлі на бульвар Тараса Шевченка, 27-а і на вул. Сагайдачного, 37 у Києві.

Згадайте новину: Bloomberg: Лондонський суд заморозив активи Коломойського і трьох українських бізнесменів на суму $380 млн

Зауважимо, що у жовтні минулого року Генпрокуратура програла суд щодо повернення державі будівлі на бульварі Т. Шевченка, 27-а. У квітні цього року ВГСУ направив справу на новий розгляд, який мав відбутися 15 червня. Судові розгляди повернення будівлі на вул. Сагайдачного, 37 також тривають.

19 червня 2015 року Дмитро Табачник був оголошений в розшук.

Джерело: Наші гроші

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення