Главная Ссылки ... Що таке гардеробна система

Що таке гардеробна система

Для того, щоб в будинку був порядок, потрібно забезпечити достатньо місця для зберігання. Гардеробні системи — це розв’язання всіх проблем організації простору. Вони гарантують зручне зберігання речей, збільшення кількості вільної житлової площі та роблять інтер’єр більш впорядкованим.

Гардеробна система — це особливий вид меблів, основне призначення яких зберігання одягу, взуття, білизни та аксесуарів. Вони займають менше місця ніж шафа, при цьому досить місткі. Являють собою набір полиць, ящиків, шухляд та вішалок в єдиній конструкції. Легко збираються та розбираються, є можливість поміняти елементи місцями.

Модульну систему для гардероба можна встановити в приміщенні будь-якої площі, тому їх часто використовують в малогабаритних квартирах. Можна купити гардеробні системи готові та збірні. Готові кріпляться до стін, вони мають стіни та дверцята. Збірні більш компактні та складаються з окремих елементів. Зокрема бувають сітчасті, модульні, панельні, відкриті та корпусні системи. Також в продажі є каркасні та вбудовані варіанти. Вибір та покупка гардеробної системи залежить від площі квартири та особистих смаків клієнта.

5 причин чому варто купити гардеробну систему

Розвантажити кімнату від зайвих речей допоможе гардеробна система. Як жінки, так і чоловіки люблять, щоб речі були компактно упаковані та завжди під рукою. Переваги гардеробної системи:

  1. Міцність. Незалежно від виду, усі системи виготовляють з високоякісних матеріалів. Наприклад, для каркасних систем застосовують метал. Він виглядає дорого, елегантно та забезпечує хорошу стійкість конструкції.
  2. Оптимізація простору. Система допомагає зручно розмістити безліч речей навіть у невеликій кімнаті. Не потрібно купувати масивні шафи та комоди. Численні кошики, вішалки та полиці допоможуть розділити весь гардероб по категоріях, що значно полегшить пошук потрібної речі.
  3. Вентиляція. Відкрита система забезпечує хорошу циркуляцію повітря. Якщо в закритих шафах часто може з'являтися неприємний запах, у відкритих конструкціях це просто неможливо.
  4. Легкий монтаж. Збір та демонтаж гардеробної системи не складає жодних труднощів. Під час переїзду немає проблем з транспортуванням і конструкцію можна легко зібрати вже на новому місці.
  5. Велика різноманітність компонентів. Організувати зручне зберігання речей можна з допомогою широкого вибору ящиків, полиць та вішалок.

Купити у Львові гардеробні системи можна різних моделей та конструкцій. Зазвичай, система має лаконічний дизайн, тому підходить під інтер’єр та стиль будь-якого приміщення.

Комплектуючі для гардеробних систем

Виділивши спеціальну зону для зберігання речей, підтримувати лад у квартирі набагато легше. Але функціональність гардеробної системи залежить також і від фурнітури:

  • Полиці. Це необхідний елемент гардеробу, незалежно від моделі. Вони витримують велике навантаження. Дуже зручні знімні полиці, які можна переставляти та знімати.
  • Коробки та ящики. Вони йдуть або в комплекті, або можна докупити їх окремо. Забезпечують додаткове місце для зберігання, допомагають зберігати акуратний вигляд та часто стають елементом декору.
  • Штанги. На них кріплять вішалки для одягу. Речі на вішалках зберігаються в ідеальному стані, не деформуються і не мнуться.

Фурнітура для гардеробної системи більш помітна, ніж фурнітура для шаф. Тому вона має мати естетичний вигляд та гармоніювати з профілем для системи. Гардеробна система — це не просто модний тренд. Це також зручний і практичний спосіб організації речей.

Просмотров : 466
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст