Главная Блог ... Видеоконсультация Що робити, коли проблемна новобудова? Поради юриста! Що робити, коли проблемна новобудова? Поради юрист...

Що робити, коли проблемна новобудова? Поради юриста!

18.06.2020
Сказать спасибо
Автор: Копоть Володимир
Подписаться на автора
Просмотров : 1482
Добавить в избраное
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube
Що робити, коли проблемна новобудова? Поради юриста! - tn1_0_61216500_1592489307_5eeb755b957a2.jpg

 

У нас в гостях - Дмитро Бузанов, юрист, який спеціалізується на проблемних новобудовах. Говоримо про типові проблеми з новобудовами через які інвестори найчастіше йдуть в суд, та як ці проблеми можна врегулювати. 00:00 Start 0:32 що потрібно знати аби не втрапити в халепу з новобудовою; 2:24 що робити якщо забудовник безпідставно зупиняє будівництво; 3:14 які загрози для інвестора, якщо є кримінальні справи на підрядника чи на замовника будівництва; 4:28 що робити яко дії забудовника блокує держава (наприклад, проблеми з отриманням сертифікатів, присвоєнням поштових адрес); 6:18 що робити, якщо забудовник затягує терміни введення в експлуатацію; 08:26 якщо забудовник відмовляється підписувати додаткові угододи до договору; 09:42 наскільки успішні позови інвесторів проти забудовників: особистий досвід; 11:50 перевага колективних позовів проти забудовника; 13:40 як отримати чекліст: що робити якщо новобудова проблемна.

1482
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст