18.11.2014
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Що потрібно для стягнення дебіторської заборгованості?

За позику віддяка - це вираження знайоме кожній сучасній людині. Але, на жаль, в реальному світі ситуація найчастіше йде зовсім інакше. Борги фінансовим організаціям доводиться повертати самим кредиторам. А боржники в цей час перевіряють стійкість і ініціативність банківських службовців в реалізації даного питання.

Як показує практика, стягнути дебіторську заборгованість часом буває дуже непросто, а в деяких випадках, навіть неможливо. Але тут потрібно йти до кінця, адже за рахунками повинен платити боржник, а не інші люди. Тому варто звернутися за кваліфікованою допомогою адвоката Києва з цього питання.

Отже, які ж заходи доцільно вжити для своєчасного повернення боргів?

У найпершу чергу слід провести профілактику неповернення грошових коштів. Для цього слід заручитися підтримкою з боку правозахисників. Сучасні люди, здійснюючи ту чи іншу угоду, обов'язково повинні використовувати допомогу кваліфікованих адвокатів. Варто відзначити, що на сьогоднішній день практично всі компанії, що належать до сектору малого чи середнього бізнесу, мають у своєму штаті професійного юриста або співпрацюють зі спеціалізованими організаціями на основі аутсорсингу.

Допомога адвоката просто необхідна в сучасному світі бізнесу. Правозахисник може:

1. З'ясувати, який правовий статус має контрагент.
2. Оцінити рівень ризику при здійсненні фінансової операції.
3. Скласти грамотний з юридичної точки зору договір, в якому інтереси клієнтів будуть враховані максимальним чином.
4. Забезпечити своєчасне виконання своїх зобов'язань контрагентом, а також з'ясувати, як залучити його до цивільно-правової відповідальності в разі неплатоспроможності.

Всі ці нюанси слід врахувати ще на етапі укладання угоди.

Незалежно від того, чи прийняли ви рішення використовувати послуги адвоката, або хочете всі свої питання вирішувати самостійно, потрібно враховувати ряд певних нюансів:

1. Зафіксуйте дані, що підтверджують взаємовідносини з контрагентами. Наприклад, не потрібно видаляти листування, протоколюйте всю інформацію під час переговорів, складайте угоди.
2. Всі угоди мають бути укладені в письмовому вигляді.
3. Крім основних моментів, прописаних у договорі, слід звернути увагу на відповідальність сторін, чіткість умов і порядок оплати.
4. Бухгалтерські документи мають бути оформлені з урахуванням існуючих норм і правил.

Серйозний підхід до процедури укладання угоди свідчить про готовність сторін захищати свої інтереси і права. Якщо вам потрібен адвокат для юридичного обслуговування підприємства в Києві, значить ви розумієте, наскільки важлива підтримка професіоналів у вирішенні фінансових питань.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
0