Главная Ссылки ... Що таке довідка про несудимість та як її отримати? Що таке довідка про несудимість та як її отримати?...

Що таке довідка про несудимість та як її отримати?

Мета отримання довідки про несудимість

Для надання документів в банківські та кредитні установи, для працевлаштування за кордоном або надання документів в іноземні державні органи, при оформленні закордонного паспорта або громадянства, для участі у тендері, в разі усиновлення, встановлення опіки або створення дитячого будинку сімейного типу та в інших випадках, встановлених законодавством, може знадобитися довідка про несудимість.

Хто видає довідку?

Довідка про несудимість в Україні — це офіційний документ МВС України, який видається сервісними центрами МВС та Департаментом інформаційних технологій МВС. Отримати довідку можна як особисто, звернувшись до зазначених органів або заповнивши заяву і надавши визначені документи онлайн на сайті hsc.gov.ua, так і через представників. Також можна подати довідку через спеціалізованих посередників, які допомагають швидко та без помилок отримати довідку про відсутність судимості та здійснюють апостиль документів. Ви можете залишити заявку на сайті https://documenty.com.ua/ для нанесення апостиля на документи, отримання довідки про несудимість, надання послуг страхування. Співпрацюючи з “Документ сервис”, ви заощаджуєте свій час і сили, отримуєте кваліфіковану консультацію, вибираєте тариф відповідно до строків очікування. Спеціалісти працюють зі всією Україною, тому отримати апостиль в Харкові, Києві, Львові або довідку про несудимість буде дуже просто.

Апостиль — це офіційний штамп, визнаний міжнародною спільнотою. Він підтверджує законність документа та є можливим для пред'явлення в іноземній країні. Такий штамп проставляється на оригінальні документи державного зразка.

Хто може отримати довідку?

Отримати довідку може особа від 14 років. При оформленні заяви для отримання довідки, потрібна копія паспорта, ідентифікаційного коду, копія зміни прізвища і переклад паспорту (для нерезидентів).

Які існують?

Залежно від мети отримання довідки вона буває повного і скороченого типу. Скорочена надає інформацію щодо відсутності або наявності судимості. А повна надає також інформацію щодо притягнення до кримінальної відповідальності та обмежень, встановлених КПК України.

Який термін дії?

Термін дії довідки на території України — від одного до трьох місяців. Термін дії встановлює установа, яка вимагає довідку. Термін дії довідки за кордоном — 90 днів.

Просмотров : 2024
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст