Головна Посилання ... Що таке довідка про несудимість та як її отримати? Що таке довідка про несудимість та як її отримати?...

Що таке довідка про несудимість та як її отримати?

Мета отримання довідки про несудимість

Для надання документів в банківські та кредитні установи, для працевлаштування за кордоном або надання документів в іноземні державні органи, при оформленні закордонного паспорта або громадянства, для участі у тендері, в разі усиновлення, встановлення опіки або створення дитячого будинку сімейного типу та в інших випадках, встановлених законодавством, може знадобитися довідка про несудимість.

Хто видає довідку?

Довідка про несудимість в Україні — це офіційний документ МВС України, який видається сервісними центрами МВС та Департаментом інформаційних технологій МВС. Отримати довідку можна як особисто, звернувшись до зазначених органів або заповнивши заяву і надавши визначені документи онлайн на сайті hsc.gov.ua, так і через представників. Також можна подати довідку через спеціалізованих посередників, які допомагають швидко та без помилок отримати довідку про відсутність судимості та здійснюють апостиль документів. Ви можете залишити заявку на сайті https://documenty.com.ua/ для нанесення апостиля на документи, отримання довідки про несудимість, надання послуг страхування. Співпрацюючи з “Документ сервис”, ви заощаджуєте свій час і сили, отримуєте кваліфіковану консультацію, вибираєте тариф відповідно до строків очікування. Спеціалісти працюють зі всією Україною, тому отримати апостиль в Харкові, Києві, Львові або довідку про несудимість буде дуже просто.

Апостиль — це офіційний штамп, визнаний міжнародною спільнотою. Він підтверджує законність документа та є можливим для пред'явлення в іноземній країні. Такий штамп проставляється на оригінальні документи державного зразка.

Хто може отримати довідку?

Отримати довідку може особа від 14 років. При оформленні заяви для отримання довідки, потрібна копія паспорта, ідентифікаційного коду, копія зміни прізвища і переклад паспорту (для нерезидентів).

Які існують?

Залежно від мети отримання довідки вона буває повного і скороченого типу. Скорочена надає інформацію щодо відсутності або наявності судимості. А повна надає також інформацію щодо притягнення до кримінальної відповідальності та обмежень, встановлених КПК України.

Який термін дії?

Термін дії довідки на території України — від одного до трьох місяців. Термін дії встановлює установа, яка вимагає довідку. Термін дії довідки за кордоном — 90 днів.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст