Главная Блог ... Новости Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года… Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это е...

Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года…

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 1

 • 4

 • 9639

Отключить рекламу
 - tn1_5bbd4e7cda5f11d22e3187c397538946_61c9ea64172c1.jpg

Украинцы могут рассчитывать на максимальную пенсию, если их официальная заработная плата составляет не менее 91 тысячи гривен.

Такие расчеты приводит Пенсионный фонд.

Таким образом, максимальную пенсию могут получить те, у кого есть полный страховой стаж и высокая официальная зарплата.

Пенсия = средняя зарплата за три прошедших года × соотношение собственной зарплаты к средней × стаж в годах × 1%

Согласно этой формуле, больше всего получают те, кто ежемесячно отчислял в Пенсионный фонд взносы по зарплате, которые превышают средний уровень выплат по стране больше, чем в семь раз.

Отметим, что в Украине уровень средней зарплаты, установленный для расчета пенсии, составляет более 13 тысяч гривен.

Примечаткльно, что установленная максимальная пенсия в размере более 19 тысяч гривен не касается бывших работников суда, ведь они формально получают не пенсию, судьям назначают пожизненное содержание.

Вспомните новость: Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму

Кто может рассчитывать на прибавку?

Вышедший на заслуженный отдых судья может рассчитывать на выплату в размере 91,2 тыс. грн благодаря пересчету судейских зарплат. Согласно закону, судья на пенсии может получать до 80% зарплаты работающего на аналогичной должности. Это происходит при том, что средняя выплата по стране увеличилась всего на 400 грн – с 3507 до 3915 грн.

А бывшим военным разведывательных органов, вышедшим на заслуженный отдых и кто получает пенсию согласно "военному" закону № 2262, могут произвести перерасчет пенсий. Он коснется выплат, которые они получали с 1 августа 2021 года.

Ранее мы сообщали, что Пенсионный фонд просит правительство увеличить бюджет на 4,34 миллиарда гривен. Деньги нужны для того, чтобы выплатить обещанные повышенные минимальные пенсии гражданам от 65 лет.

Напомним, что премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявил, что в Украине уже начали тестировать накопительную пенсионную систему.

Источник: СЕГОДНЯ

Вспомните новость: Судьи решили выбить у правительства потерянные на карантине зарплаты. Цена вопроса 1,125 млрд грн

 • 9639

  Просмотров

 • 4

  Коментарии

 • 9639

  Просмотров

 • 4

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Захмарні зарплати і пенсії суддям - це хабар і плата за втрачену мораль,честь і гідність ,професійну гордість. І судді справно відробляють ці "33 Іудових серебряники". Такого суддівського "безпрєдєла" не було,навіть,в середньовіча. Але вони не врахували того,що за гріхи кара є невідворотня.Відповідальність за гріхи ( а неправосудність є тяжким гріхом) передається по спадковості.В Євангелії від Іоана глава 9 сказано: "Одного разу,побачивши сліпого,учні підійшли до Іссуса і запитали: "Вчителю,хто согрішив він чи його родичі,що він народився сліпим". Тому цим негідним і безчесним суддям потрібно знати те, що вони радіючи за свою безкарність перед законом наражають на небезпеку своїх дітей і онуків перекладаючи на них свій гріх.

  28.12.2021 13:48

  З квітня 2018р., після перерахунку пенсії у відповідності зі "славетною" ПКМУ№103, та виключення зі складових ГЗ надбавок за ОВЗ, ОРД та зниження розміру премії до середньої по посаді ( прирівняній) до заст. нач. міського відділу триває моя "судова тягонина" з ЛК, ГУПФУ, МВС (Департамент персоналу) і ось нарешті в липні 2021 отримав довідку ГЗ, яка для перерахунку направлена (ДП МВС, а також мною особисто з відповідною заявою) до ГУ ПФУ обл. - отримав відмову- подав 18.08.21 до ОАС позов до ГУ ПФУ, суддя винесла Рішення "+" -29.10.21, отримав його після неодноразових звернень тільки 29.11.21., добитися інформації ОАС коли Рішення направлено та отримано ГУ ПФУ обл.- не можливо, а відтак немає інформації коли Рішення набрало законної сили - не відомо початок строку на подання АС ... Висновок: В нашій країні всі люди "рівні", але судді "трішки рівніші", тому і така різниця- НА ПОРЯДОК, а то і більше..

  28.12.2021 18:13

  і 3000 грн. у звичайних громадян.

  01.01.2022 13:38

  Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

  20.01.2022 17:51

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст