Головна Блог ... Новини Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года… Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это е...

Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года…

27.12.2021
Подякувати
Автор: Автор не вказаний
Підписатися на автора
Переглядів : 5189
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года… - tn1_5bbd4e7cda5f11d22e3187c397538946_61c9ea64172c1.jpg

Украинцы могут рассчитывать на максимальную пенсию, если их официальная заработная плата составляет не менее 91 тысячи гривен.

Такие расчеты приводит Пенсионный фонд.

Таким образом, максимальную пенсию могут получить те, у кого есть полный страховой стаж и высокая официальная зарплата.

Пенсия = средняя зарплата за три прошедших года × соотношение собственной зарплаты к средней × стаж в годах × 1%

Согласно этой формуле, больше всего получают те, кто ежемесячно отчислял в Пенсионный фонд взносы по зарплате, которые превышают средний уровень выплат по стране больше, чем в семь раз.

Отметим, что в Украине уровень средней зарплаты, установленный для расчета пенсии, составляет более 13 тысяч гривен.

Примечаткльно, что установленная максимальная пенсия в размере более 19 тысяч гривен не касается бывших работников суда, ведь они формально получают не пенсию, судьям назначают пожизненное содержание.

Вспомните новость: Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму

Кто может рассчитывать на прибавку?

Вышедший на заслуженный отдых судья может рассчитывать на выплату в размере 91,2 тыс. грн благодаря пересчету судейских зарплат. Согласно закону, судья на пенсии может получать до 80% зарплаты работающего на аналогичной должности. Это происходит при том, что средняя выплата по стране увеличилась всего на 400 грн – с 3507 до 3915 грн.

А бывшим военным разведывательных органов, вышедшим на заслуженный отдых и кто получает пенсию согласно "военному" закону № 2262, могут произвести перерасчет пенсий. Он коснется выплат, которые они получали с 1 августа 2021 года.

Ранее мы сообщали, что Пенсионный фонд просит правительство увеличить бюджет на 4,34 миллиарда гривен. Деньги нужны для того, чтобы выплатить обещанные повышенные минимальные пенсии гражданам от 65 лет.

Напомним, что премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявил, что в Украине уже начали тестировать накопительную пенсионную систему.

Источник: СЕГОДНЯ

Вспомните новость: Судьи решили выбить у правительства потерянные на карантине зарплаты. Цена вопроса 1,125 млрд грн

Користуйтеся нашими сервісами для отримання юридичних послуг:
Безкоштовна консультація швидку відповідь на Ваш юридичний питання допоможе зорієнтуватися в подальших діях.

Оголосіть власний тендер і отримаєте вигідну пропозицію від більш ніж 5000 юристів з усієї України.

Відео-консультація юриста це сучасне і ефективне рішення для отримання необхідної інформації

Каталог юристів України це ефективний спосіб знайти надійного і професійного виконавця для Вашої юридичної мети
5189
Переглядів
3
Коментарі

Захмарні зарплати і пенсії суддям - це хабар і плата за втрачену мораль,честь і гідність ,професійну гордість. І судді справно відробляють ці "33 Іудових серебряники". Такого суддівського "безпрєдєла" не було,навіть,в середньовіча. Але вони не врахували того,що за гріхи кара є невідворотня.Відповідальність за гріхи ( а неправосудність є тяжким гріхом) передається по спадковості.В Євангелії від Іоана глава 9 сказано: "Одного разу,побачивши сліпого,учні підійшли до Іссуса і запитали: "Вчителю,хто согрішив він чи його родичі,що він народився сліпим". Тому цим негідним і безчесним суддям потрібно знати те, що вони радіючи за свою безкарність перед законом наражають на небезпеку своїх дітей і онуків перекладаючи на них свій гріх.

28.12.2021 11:48

З квітня 2018р., після перерахунку пенсії у відповідності зі "славетною" ПКМУ№103, та виключення зі складових ГЗ надбавок за ОВЗ, ОРД та зниження розміру премії до середньої по посаді ( прирівняній) до заст. нач. міського відділу триває моя "судова тягонина" з ЛК, ГУПФУ, МВС (Департамент персоналу) і ось нарешті в липні 2021 отримав довідку ГЗ, яка для перерахунку направлена (ДП МВС, а також мною особисто з відповідною заявою) до ГУ ПФУ обл. - отримав відмову- подав 18.08.21 до ОАС позов до ГУ ПФУ, суддя винесла Рішення "+" -29.10.21, отримав його після неодноразових звернень тільки 29.11.21., добитися інформації ОАС коли Рішення направлено та отримано ГУ ПФУ обл.- не можливо, а відтак немає інформації коли Рішення набрало законної сили - не відомо початок строку на подання АС ... Висновок: В нашій країні всі люди "рівні", але судді "трішки рівніші", тому і така різниця- НА ПОРЯДОК, а то і більше..

28.12.2021 16:13

і 3000 грн. у звичайних громадян.

01.01.2022 11:38

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст