Головна Блог ... Новини Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года… Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это е...

Размер пенсии судьи достиг 91, 2 тыс. грн. И это ещё не предел для 2022 года…

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 3

 • 11412

Відключити рекламу
 - tn1_5bbd4e7cda5f11d22e3187c397538946_61c9ea64172c1.jpg

Украинцы могут рассчитывать на максимальную пенсию, если их официальная заработная плата составляет не менее 91 тысячи гривен.

Такие расчеты приводит Пенсионный фонд.

Таким образом, максимальную пенсию могут получить те, у кого есть полный страховой стаж и высокая официальная зарплата.

Пенсия = средняя зарплата за три прошедших года × соотношение собственной зарплаты к средней × стаж в годах × 1%

Согласно этой формуле, больше всего получают те, кто ежемесячно отчислял в Пенсионный фонд взносы по зарплате, которые превышают средний уровень выплат по стране больше, чем в семь раз.

Отметим, что в Украине уровень средней зарплаты, установленный для расчета пенсии, составляет более 13 тысяч гривен.

Примечаткльно, что установленная максимальная пенсия в размере более 19 тысяч гривен не касается бывших работников суда, ведь они формально получают не пенсию, судьям назначают пожизненное содержание.

Вспомните новость: Сколько зарабатывает судья КСУ: экс-глава суда Шевчук назвал потрясающую сумму

Кто может рассчитывать на прибавку?

Вышедший на заслуженный отдых судья может рассчитывать на выплату в размере 91,2 тыс. грн благодаря пересчету судейских зарплат. Согласно закону, судья на пенсии может получать до 80% зарплаты работающего на аналогичной должности. Это происходит при том, что средняя выплата по стране увеличилась всего на 400 грн – с 3507 до 3915 грн.

А бывшим военным разведывательных органов, вышедшим на заслуженный отдых и кто получает пенсию согласно "военному" закону № 2262, могут произвести перерасчет пенсий. Он коснется выплат, которые они получали с 1 августа 2021 года.

Ранее мы сообщали, что Пенсионный фонд просит правительство увеличить бюджет на 4,34 миллиарда гривен. Деньги нужны для того, чтобы выплатить обещанные повышенные минимальные пенсии гражданам от 65 лет.

Напомним, что премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявил, что в Украине уже начали тестировать накопительную пенсионную систему.

Источник: СЕГОДНЯ

Вспомните новость: Судьи решили выбить у правительства потерянные на карантине зарплаты. Цена вопроса 1,125 млрд грн

 • 11412

  Переглядів

 • 3

  Коментарі

 • 11412

  Переглядів

 • 3

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Захмарні зарплати і пенсії суддям - це хабар і плата за втрачену мораль,честь і гідність ,професійну гордість. І судді справно відробляють ці "33 Іудових серебряники". Такого суддівського "безпрєдєла" не було,навіть,в середньовіча. Але вони не врахували того,що за гріхи кара є невідворотня.Відповідальність за гріхи ( а неправосудність є тяжким гріхом) передається по спадковості.В Євангелії від Іоана глава 9 сказано: "Одного разу,побачивши сліпого,учні підійшли до Іссуса і запитали: "Вчителю,хто согрішив він чи його родичі,що він народився сліпим". Тому цим негідним і безчесним суддям потрібно знати те, що вони радіючи за свою безкарність перед законом наражають на небезпеку своїх дітей і онуків перекладаючи на них свій гріх.

  28.12.2021 13:48

  З квітня 2018р., після перерахунку пенсії у відповідності зі "славетною" ПКМУ№103, та виключення зі складових ГЗ надбавок за ОВЗ, ОРД та зниження розміру премії до середньої по посаді ( прирівняній) до заст. нач. міського відділу триває моя "судова тягонина" з ЛК, ГУПФУ, МВС (Департамент персоналу) і ось нарешті в липні 2021 отримав довідку ГЗ, яка для перерахунку направлена (ДП МВС, а також мною особисто з відповідною заявою) до ГУ ПФУ обл. - отримав відмову- подав 18.08.21 до ОАС позов до ГУ ПФУ, суддя винесла Рішення "+" -29.10.21, отримав його після неодноразових звернень тільки 29.11.21., добитися інформації ОАС коли Рішення направлено та отримано ГУ ПФУ обл.- не можливо, а відтак немає інформації коли Рішення набрало законної сили - не відомо початок строку на подання АС ... Висновок: В нашій країні всі люди "рівні", але судді "трішки рівніші", тому і така різниця- НА ПОРЯДОК, а то і більше..

  28.12.2021 18:13

  і 3000 грн. у звичайних громадян.

  01.01.2022 13:38

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст