Главная Блог ... Новости QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запустили важливе оновлення QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запус...

QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запустили важливе оновлення

Отключить рекламу
QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запустили важливе оновлення - e29d169873c4154434cdd75d04dfb992.png

У застосунку Резерв+ сьогодні, 18 червня, з'явився QR-код. Це означає, що електронний військово-обліковий документ отримав таку ж юридичну силу, як і паперовий.

В оприлюдненій заяві йдеться про те, що відтепер військовозобов'язані громадяни можуть не носити із собою паперовий військовий квиток, або втрачене приписне свідоцтво.

Згадайте новину: Що буде, якщо видалити з телефону "Резерв+": у ТЦК дали роз'яснення

Що відомо про QR-код у Резерв+

Зазначимо, що поява QR-коду в застосунку "Резерв+" автоматично скасує потребу носити із собою паперові військово-облікові документи. Про це раніше заявляли в Міністерстві оборони України.

"Потрібно буде переуточнити свою інформацію з "Оберега", отримати його вже з QR-кодом і безпосередньо розраховувати на те, що це буде абсолютно рівноцінний електронний військово-обліковий документ. Більше не потрібно буде з собою носити папірці", - розповіла раніше заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

В Міноборони також повідомляли, що зчитувати QR-код будуть через застосунок, жодне додаткове обладнання для цього не знадобиться. Завдяки скануванню цього коду представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобов'язаного, призовника або резервіста.

До того ж раніше Кабінет міністрів ухвалив постанову про електронний військовий документ, тож він буде визнаватися всіма органами влади, в тому числі Державною прикордонною службою. Зокрема ДПСУ був направлений лист, що можна буде без закупівлі додаткових рідерів просканувати Резерв+ і отримати дані, що цей військово-обліковий документ достовірний, легальний і людина може перетинати кордон.

Згадайте новину: Авторизація в «Резерв+» через BankID — чи буде доступна інформація про рахунки

Про додаток Резерв+

Нагадаємо, що з 18 травня з набуттям чинності нового закону про мобілізацію Міноборони запустило мобільний додаток під назвою Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників і резервістів. Його можна завантажити на смартфон через App Store та Google Play Market.

Резерв+ є одним з інструментів для оновлення військово-облікових даних, що можна зробити також і через ТЦК і ЦНАП. Втім, саме застосунок є найбільш популярним серед українців засобом оновлення своїх даних. За останніми даними, ним скористалися вже понад 1,3 млн громадян. Зауважимо, що Резерв+ доступний і для тих, хто наразі мешкає за кордоном.

Додамо, що оновлення даних через Резерв+ займає лише кілька хвилин. Для цього потрібно зробити кілька кроків, а саме: завантажте додаток Резерв+; підтвердьте або уточніть персональні дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail; задайте пароль або налаштуйте FaceID/відбиток пальця для входу в додаток.

 

 • 2949

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2949

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст