04.10.2015    Просмотров:  234
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Прості та традиційні тези від міністра економіки Айвараса Абромавичуса

Прості та традиційні  тези від міністра економіки Айвараса Абромавичуса - prosti_ta_traditsiyni_tezi_vid_ministra_ekonomiki_ayvarasa_abromavichusa_561140a0b1df7.jpg

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус назвав три головні вимоги для успішного розвитку економіки та підприємництва в Україні під час великих парламентських слухань: “Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу”.

На першому місці — боротьба з корупцією, на другому — податкова реформа, а також демонополізація та деолігархізація.

Серед вже досягнутого, Міністр відзначив макроекономічну стабілізацію, дерегуляційні заходи, мораторій на перевірки в рамках реформи держконтролю, а також початок дії потужних і масштабних міжнародних програм.

Згадайте новину: Порошенко підписав закон про електронне адміністрування ПДВ

Також, Айварас Абромавичус зазначив, що реформування органів контролю та нагляду, яке зараз відбувається, створить дійсно сприятливі умови для успішного розвитку малого та середнього бізнесу. Так, він підкреслив, що відчутним заходом в рамках цієї реформи, визнано введення мораторію на перевірки, дію якого необхідно продовжити.

“Ми прагнемо створити абсолютно сприятливі умови веденню бізнесу для всіх суб’єктів, але в першу чергу - для малого та середнього бізнесу, який стане драйвером всього економічного розвитку України”, - зазначив він.

Згадайте новину: Одеський припортовий завод: за яку ціну продадуть майно держави?

“Те, що ми робимо на економічному фронті з іншими міністрами, котрі прийшли з бізнесу, буде нівелюватися і наш шлях буде надзвичайно довгим, якщо правоохоронні органи не почнуть працювати так, як вони повинні працювати і як ми всі від них очікуємо”, - наголосив Айварас Абромавичус.

Як відомо, 99,8% усіх підприємств України сьогодні відносяться до категорії малих та середніх. Великі парламентські слухання з питань розвитку малого та середнього бізнесу  тривають в Україні вперше з 2003 року.

Джерело: Мінекономрозвиток

Згадайте новину: Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 

Президент України Порошенко підписав закон про внесення змін до ЗУ "Про прокуратуру"

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: посол США Джеффрі Пайєтт - "ГПУ відмовляється боротися з внутрішньою корупцією, що підриває реформи, які проводить українська влада" 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: