Главная Сервисы для юристов ... Постанови КМУ Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти Про внесення змін до пункту 4 типової форми контра...

Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти | від 03-06-2022 - 649-2022-п

Добавить в избраное

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 3 червня 2022 р. № 649
Київ

Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726 “Деякі питання реалізації статті 42 Закону України “Про вищу освіту” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 14, ст. 358; 2020 р., № 41, ст. 1330), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 червня 2022 р. № 649

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти

1. Підпункт 28 викласти в такій редакції:

“28) подання уповноваженому органу управління щороку до звіту про результати виконання умов контракту, який повинен містити інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності закладу вищої освіти станом на 31 грудня року, за який складено звіт, дотримання закладом вищої освіти вимог законодавства, стандартів вищої освіти;”.

2. Доповнити пункт підпунктом 28-1 такого змісту:

“28-1) внесення щорічного звіту про результати виконання умов контракту до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднення його на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти;”.

Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст