Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти Про внесення змін до пункту 4 типової форми контра...

Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти | від 03-06-2022 - 649-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 3 червня 2022 р. № 649
Київ

Про внесення змін до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726 “Деякі питання реалізації статті 42 Закону України “Про вищу освіту” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 14, ст. 358; 2020 р., № 41, ст. 1330), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 червня 2022 р. № 649

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 4 типової форми контракту з керівником державного закладу вищої освіти

1. Підпункт 28 викласти в такій редакції:

“28) подання уповноваженому органу управління щороку до звіту про результати виконання умов контракту, який повинен містити інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності закладу вищої освіти станом на 31 грудня року, за який складено звіт, дотримання закладом вищої освіти вимог законодавства, стандартів вищої освіти;”.

2. Доповнити пункт підпунктом 28-1 такого змісту:

“28-1) внесення щорічного звіту про результати виконання умов контракту до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднення його на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти;”.

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст