Главная Сервисы для юристов ... Законы Про соціальні послуги Стаття 7. Порядок надання соціальних послуг

Стаття 7. Порядок надання соціальних послуг

Про соціальні послуги (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 625

  Просмотров

 • 625

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Суб’єкти, що надають соціальні послуги, здійснюють свою діяльність відповідно до статутних документів, цивільно-правових договорів (для фізичних осіб - підприємців), в яких визначено перелік соціальних послуг, категорії осіб, яким вони надаються, за наявності відповідної підготовки їх працівників, з дотриманням державних стандартів соціальних послуг, етичних, правових норм і принципів надання соціальних послуг. Критерії діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

  {Частина перша статті 7 в редакції Закону № 4523-VI від 15.03.2012 }

  Суб’єкти, що надають соціальні послуги, на договірних засадах можуть залучати для виконання цієї роботи інші підприємства, установи, організації, фізичних осіб, зокрема волонтерів.

  Перелік соціальних послуг затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері соціальної політики.

  {Статтю 7 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4523-VI від 15.03.2012 }

  Соціальні послуги можуть надаватися як за плату, так і безоплатно.

  Соціальні послуги державними та комунальними суб’єктами, а також іншими суб’єктами, що надають соціальні послуги із залученням бюджетних коштів, в обсягах, визначених державними стандартами соціальних послуг, безоплатно надаються:

  {Абзац перший частини п’ятої статті 7 в редакції Закону № 4523-VI від 15.03.2012 }

  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

  громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, бездомністю, стихійним лихом, катастрофами, особам, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, якщо середньомісячний дохід цих осіб нижчий, ніж встановлений прожитковий мінімум;

  {Абзац третій частини п’ятої статті 7 в редакції Закону № 4523-VI від 15.03.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5290-VI від 18.09.2012 }

  дітям та молоді, які знаходяться у складній життєвій ситуації у зв’язку з інвалідністю, хворобою, сирітством, безпритульністю, малозабезпеченістю, конфліктами і жорстоким ставленням у сім’ї.

  Особам, крім зазначених у частині п’ятій цієї статті, соціальні послуги в обсягах, визначених державними стандартами, можуть надаватися із встановленням диференційованої плати залежно від доходу таких осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

  {Частина статті 7 в редації Закону № 4523-VI від 15.03.2012 }

  Соціальні послуги понад обсяги, визначені державними стандартами, надаються за плату. Порядок регулювання тарифів на соціальні послуги встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  {Частина статті 7 в редації Закону № 4523-VI від 15.03.2012 }

  Фізичним особам, які надають соціальні послуги, призначаються і виплачуються компенсаційні виплати в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

  Предыдущая

  7/51

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст