Главная Сервисы для юристов ... Законы Про соціальні послуги Стаття 13. Співробітництво під час організації надання соціальних послуг Стаття 13. Співробітництво під час організації над...

Стаття 13. Співробітництво під час організації надання соціальних послуг

Про соціальні послуги (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1569

    Просмотров

  • 1569

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування під час організації надання соціальних послуг співробітничають між собою, а також із суб’єктами, які надають соціальні послуги, іншими юридичними та фізичними особами.

    Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування шляхом збирання, узагальнення та аналізу інформації про становище і життєві обставини особи або соціальної групи, оцінки впливу послуг на процес подолання складних життєвих обставин визначають потреби у соціальних послугах, їх видах і обсягах та забезпечують їх надання, у тому числі шляхом соціального замовлення, за рахунок коштів, передбачених цим Законом для фінансування соціальних послуг.

    {Статтю 13 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4523-VI від 15.03.2012 }

    У разі залучення бюджетних коштів до фінансування соціальних послуг, які надаються в установленому порядку недержавними суб’єктами чи фізичними особами, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування на конкурсній основі укладають із суб’єктами, що надають соціальні послуги, договір щодо умов фінансування та вимог до обсягу, порядку і якості надання соціальних послуг.

    Правила організації та проведення конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг встановлюються Кабінетом Міністрів України.

    Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, що уклали договір щодо залучення бюджетних коштів до фінансування соціальних послуг з недержавними суб’єктами, які перемогли у конкурсі, здійснюють контроль за цільовим використанням бюджетних коштів та якістю надання послуг.

    Предыдущая

    13/51

    Следующая
    Добавить в избраное
    КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

    Аналізуйте судовий акт: Встановлення факту постійного догляду за особами, що його потребують, неможливе в судовому порядку, бо є позасудовий порядок. (ВС КЦС № 283/1199/23 від 05.06.2024 р.)
     Військовослужбовець подав рапорт на звільнення з військової служби у запас з підстав постійного догляду за своїм дідом, який є особою з інвалідністю, та бабою, яка за станом здоров`я обмежена у пересуванні. Проте рапорт залишено без руху через відсутність доказів того, що він дійсно є єдиною особою, яка здійснює догляд за  родичами. Людина вимушена була звернутися до суду щоб встановити факт того, що він є єдиною особою, яка  зайнята постійним доглядом за хворими дідом та бабою. 

    Проте жодна інстанція не підтримала заявника - основним аргументом стало те що є позасудовий спосіб встановлення факту постійного догдяду, а отже справа не підлягає розгляду у окремому провадженні цивільного судочинства. 

    Отже, у цій справі, ВС КЦС констатував неможливість встановлення факту постійного догляду у судовому порядку, бо є позасудовий спосіб доведення такого. Що це за позасудовий спосіб ВС пояснив наступним:

    Так, порядок вирішення питання можливості оформлення постійного догляду за особами, що потребують постійного стороннього догляду, визначено: Читати повністю

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати