Главная Сервисы для юристов ... Законы Про охорону прав на знаки для товарів і послуг Стаття 4. Права та обов’язки іноземних та інших осіб Стаття 4. Права та обов’язки іноземних та інших ос...

Стаття 4. Права та обов’язки іноземних та інших осіб

Про охорону прав на знаки для товарів і послуг (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

{Назва статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

1. Іноземні особи та особи без громадянства мають рівні з особами України права та обов’язки, передбачені цим Законом, відповідно до міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

{Пункт 1 статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

2. Іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи та інші особи, які мають місце постійного проживання чи постійне місцезнаходження за межами України, у відносинах з НОІВ реалізовують свої права через представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), зареєстрованих згідно з положенням, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності.

{Пункт 2 статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

{Стаття 4 в редакції Закону № 5460-VI від 16.10.2012 }

Предыдущая

8/30

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст