Стаття 11. Прикінцеві положення

Про корінні народи України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 338

  Просмотров

 • 338

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім частини третьої статті 7, яка набирає чинності після повернення тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя під загальну юрисдикцію України.

  {Пункт 2 статті 11 втратив чинність на підставі Закону № 2849-IX від 13.12.2022 }

  3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

  підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом;

  привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

  забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;

  забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  Президент України

  В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

  м. Київ
  1 липня 2021 року
  № 1616-IX


  Предыдущая

  11/11

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст