Главная Сервисы для юристов ... Законы Про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період Стаття 11. Порядок організації роботи та здійснення управління підприємствами, установами та організаціями паливно-енергетичного комплексу в особливий період Стаття 11. Порядок організації роботи та здійсненн...

Стаття 11. Порядок організації роботи та здійснення управління підприємствами, установами та організаціями паливно-енергетичного комплексу в особливий період

Про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 151

  Просмотров

 • 151

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Організацію роботи підприємств, установ та організацій паливно-енергетичного комплексу в особливий період здійснює Кабінет Міністрів України шляхом використання автоматизованих систем управління, запасних пунктів управління центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у паливно-енергетичному комплексі, та каналів зв'язку усіх форм власності.

  {Частина перша статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Забезпечення функціонування паливно-енергетичного комплексу, технічного прикриття та відбудови його об'єктів в особливий період покладається на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у паливно-енергетичному комплексі.

  {Частина друга статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Відповідальність за невиконання підприємствами, установами та організаціями комплексу мобілізаційних завдань в особливий період несуть їх керівники.

  Безпосереднє управління підприємствами, установами та організаціями паливно-енергетичного комплексу в особливий період здійснюють їх керівники та місцеві органи виконавчої влади в межах своїх повноважень.

  Інформування центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у паливно-енергетичному комплексіі, підприємств, установ та організацій паливно-енергетичного комплексу здійснюється через загальну систему оповіщення.

  {Частина п’ята статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Предыдущая

  11/12

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст