Просмотров
Просмотров
1. Військовослужбовці, державні службовці та інші працівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на період служби чи роботи в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України призупиняють членство в політичних партіях.
2. Військовослужбовці Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України можуть бути членами громадських організацій, за винятком організацій, статутні положення яких суперечать засадам діяльності Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, і можуть брати участь в їх роботі у вільний від обов’язків військової служби час, коли вони вважаються такими, що не виконують обов’язки військової служби.
3. Військовослужбовцям, державним службовцям та іншим працівникам Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України заборонено організовувати та брати участь у страйках.
4. Військовослужбовці, державні службовці та інші працівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України не можуть мати в прямому підпорядкуванні або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.
{Частина четверта статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }
5. У разі виникнення обставин, що порушують вимоги частини четвертої цієї статті, відповідні особи, близькі їм особи вживають заходів щодо усунення таких обставин у п’ятнадцятиденний строк. Якщо в зазначений строк ці обставини добровільно ними не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з дня виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування. У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває в підпорядкуванні, підлягає звільненню з посади, яку вона обіймає, або зі служби.
{Частина п’ята статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }
6. Особам, зазначеним у частині четвертій цієї статті, забороняється брати участь у роботі колегіальних органів під час розгляду питань щодо призначення на посаду близьких їм осіб і в будь-який інший спосіб впливати на прийняття такого рішення.
7. Військовослужбовці, державні службовці та інші працівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України зобов’язані вживати заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, передбачених Законом України "Про запобігання корупції".
{Частина сьома статті 12 в редакції Закону № 524-IX від 04.03.2020 }
Примітка. Термін "пряме підпорядкування" у цьому Законі вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання корупції".
{Статтю 12 доповнено приміткою згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.