Главная Ссылки ... Про що потрібно подумати перш, ніж замовити закуски для фуршету Про що потрібно подумати перш, ніж замовити закуск...

Про що потрібно подумати перш, ніж замовити закуски для фуршету

При плануванні проведення заходів все більшою популярністю стали користуватися закуски. Багато хто віддає перевагу замовити закуски для фуршету в якості альтернативного варіанту гучного застілля і великим банкету.

Це гарна ідея, щоб надати вашим гостям свободу переміщень і не сковувати їх необхідністю сидіти за святковим столом. Досить часто ми вирішуємо замовити закуски в офіс для кава-брейків, при проведенні презентацій і ділових зустрічей.

Що потрібно пам'ятати перед оформленням замовлення закусок

Цей ненав'язливий європейський формат проведення заходів і свят впевнено завойовує і український ринок. Уже сьогодні пройшовши за посиланням https://igogo.vn.ua/ua/osnovni-stravi/zakuski/ ви можете замовити у компанії ІГОГО легкі і всіма улюблені закуски для фуршету.

Це - найбільш проста сторона питання. Перед оформленням замовлення вам доведеться подумати про багатьох організаторських питаннях:

  • Враховуйте свій бюджет. Вирішіть, скільки ви хочете витратити в цілому, включаючи їжу, столові прибори, тарілки і напої. Потім зменшіть суму, яку ви хочете витратити, на 15%. Решта 85% - це ваш основний бюджет. Решта 15% виступлять в якості додаткового резерву на непередбачені витрати, чайові, потенційні надзвичайні ситуації
  • Слідкуйте за тим, що ви витрачаєте, зберігаючи всі квитанції, витрачені на організацію фуршету, разом. Для зручності створіть діаграму бюджету на аркуші паперу або в комп'ютерній програмі.
  • Почніть планувати заздалегідь. Краще замовити закуски для фуршету на певний час за годину до початку заходу. Це дозволить побачити картинку цілком. Прикріпіть замітки, щоб нагадати, яка їжа входить в якесь блюдо для тих, хто страждає на алергію або стежить за правильним харчуванням.
  • Оберіть кімнату з великою кількістю відкритого простору.
  • Помістіть стіл в центр кімнати для кращого доступу до закусок, очистивши кімнату від зайвих меблів і елементів декору. Додайте стіл для сервірування в середині кімнати. Додаткові столи поставте по обидві сторони для таких предметів, як тарілки, столове срібло і чашки. Це дозволить гостям отримати вільніший доступ до їжі.

Не варто забувати про те, що замовити закуски для фуршету - це ще не вся організація. Пам'ятайте про напої. Краще складіть план окремого столу для них.

Розміщуючи столик з напоями в стороні від столу з їжею, ви даєте своїм гостям можливість вибрати блюдо і поставити тарілку перед тим, як налити напій.

Подумайте також про серветки, паперових рушниках і сміттєвих відрах для залишків їжі і брудного посуду. Як бачите, все досить легко - залишилося визначитися, де замовити закуски в офіс і можете розсилати запрошення на ваш фуршет.

Просмотров : 573
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст