Про що потрібно подумати перш, ніж замовити закуски для фуршету

При плануванні проведення заходів все більшою популярністю стали користуватися закуски. Багато хто віддає перевагу замовити закуски для фуршету в якості альтернативного варіанту гучного застілля і великим банкету.

Це гарна ідея, щоб надати вашим гостям свободу переміщень і не сковувати їх необхідністю сидіти за святковим столом. Досить часто ми вирішуємо замовити закуски в офіс для кава-брейків, при проведенні презентацій і ділових зустрічей.

Що потрібно пам'ятати перед оформленням замовлення закусок

Цей ненав'язливий європейський формат проведення заходів і свят впевнено завойовує і український ринок. Уже сьогодні пройшовши за посиланням https://igogo.vn.ua/ua/osnovni-stravi/zakuski/ ви можете замовити у компанії ІГОГО легкі і всіма улюблені закуски для фуршету.

Це - найбільш проста сторона питання. Перед оформленням замовлення вам доведеться подумати про багатьох організаторських питаннях:

  • Враховуйте свій бюджет. Вирішіть, скільки ви хочете витратити в цілому, включаючи їжу, столові прибори, тарілки і напої. Потім зменшіть суму, яку ви хочете витратити, на 15%. Решта 85% - це ваш основний бюджет. Решта 15% виступлять в якості додаткового резерву на непередбачені витрати, чайові, потенційні надзвичайні ситуації
  • Слідкуйте за тим, що ви витрачаєте, зберігаючи всі квитанції, витрачені на організацію фуршету, разом. Для зручності створіть діаграму бюджету на аркуші паперу або в комп'ютерній програмі.
  • Почніть планувати заздалегідь. Краще замовити закуски для фуршету на певний час за годину до початку заходу. Це дозволить побачити картинку цілком. Прикріпіть замітки, щоб нагадати, яка їжа входить в якесь блюдо для тих, хто страждає на алергію або стежить за правильним харчуванням.
  • Оберіть кімнату з великою кількістю відкритого простору.
  • Помістіть стіл в центр кімнати для кращого доступу до закусок, очистивши кімнату від зайвих меблів і елементів декору. Додайте стіл для сервірування в середині кімнати. Додаткові столи поставте по обидві сторони для таких предметів, як тарілки, столове срібло і чашки. Це дозволить гостям отримати вільніший доступ до їжі.

Не варто забувати про те, що замовити закуски для фуршету - це ще не вся організація. Пам'ятайте про напої. Краще складіть план окремого столу для них.

Розміщуючи столик з напоями в стороні від столу з їжею, ви даєте своїм гостям можливість вибрати блюдо і поставити тарілку перед тим, як налити напій.

Подумайте також про серветки, паперових рушниках і сміттєвих відрах для залишків їжі і брудного посуду. Як бачите, все досить легко - залишилося визначитися, де замовити закуски в офіс і можете розсилати запрошення на ваш фуршет.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст