Малий та середній бізнес відіграє ключову роль в українській економіці, генеруючи приблизно 20% ВВП країни. Водночас юридичні проблеми є одним із найважливіших чинників, які заважають бізнесу розвиватися.
Про можливі варіанти рішення поговоримо на презентації дослідження правових потреб МСБ в Україні, яке провели Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Гаазький інститут інновацій у праві (HiiL).
Дослідження проведено в рамках EU Project «Pravo-Justice» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У опитуванні щодо правових проблем, доступу до правосуддя та вплив пандемії COVID-19 на діяльність взяло участь 815 представників українських мікро, малих та середніх підприємств.
У програмі:
Презентація дослідження у формі вебзвіту від команди HiiL — Martin Gramatikov, директор напрямку оцінювання справедливості в HiiL та Dmytro Foremnyi, HiiL Justice Accelerator Head в Україні
Дискусія про варіанти рішення правових проблем МСБ:
"Рішення, які допомагають надавати держорганам кращі послуги МСБ та сприяють розв'язанню правових проблем" — Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес
"Проблеми чи цінність: що юристи створюють для підприємців?" — Олексій Дорогань, СЕО Офіс ефективного регулювання BRDO
Обговорення учасників дискусії: HiiL, ЦЕДЕМ, BRDO, Мінекономрозвитку, Мінцифри
Коли зустрічаємося?
16 грудня 2020 о 16.00, будемо онлайн на YouTube та Facebook. Посилання опублікуємо за день до події.
Як приєднатися?
Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/XsRkASJtHNcQerMFA
Додавайте в календар, аби не проґавити: https://bit.ly/WebReport_event
HiiL — соціальне підприємство, яке прагне щоби правосуддя працювало для людей.
Центр демократії та верховенства права — аналітично-адвокаційний центр, який прагне розвитку незалежних медіа та розбудови правової держави в Україні.
Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, у тому числі Європейським Союзом в рамках проєкту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.