Главная Блог ... Консультации от юристов Поради від Протоколу: Як вибрати хорошого адвоката Поради від Протоколу: Як вибрати хорошого адвоката...

Поради від Протоколу: Як вибрати хорошого адвоката

Отключить рекламу
 - tn1_0_65059600_1534768719_5b7ab64f9edc3.jpg

Навіщо потрібен адвокат

Добре відоме прислів'я: «Знав би, де впаду - соломку б підстелив». Воно з'явилося сотні років тому, але не втрачає своєї актуальності й сьогодні. Щодня ми стикаємося з проблемами різного ступеня складності, а іноді трапляється так, що людина потрапляє в неприємну ситуацію і самостійно не може відстояти свої права або довести непричетність до якоїсь справи. В такому випадку виникає необхідність звернутися за професійною допомогою адвоката. За своєю суттю адвокат - це людина, здатна провести звичайного громадянина через всі хитросплетіння законів. Але як вибрати захисника, щоб він домігся результату, який Вам потрібен?

Вибір адвоката

При виборі захисника є три варіанти:

  • самостійний пошук;

  • згода на кандидатуру адвоката, запропоновану слідчим;

  • користування послугами безкоштовного адвоката, наданого державою.

Останній варіант краще взагалі не розглядати (згадайте про безкоштовний сир у мишоловці), оскільки у такого адвоката немає стимулу захищати Вас (боротися за Вашу справу) з особливим завзяттям. Він отримає за свою роботу надто малу суму, а якщо програє справу - ці гроші йому виплатите Ви.

Другий варіант (адвокат - протеже слідчого) принесе успіх “50/50” - може попастися толковий, а може й ні. Скоріше за все, він буде відстоювати інтереси того, хто його порекомендував, а не Ваші.

Отож, залишається єдиний варіант - адвокат, найнятий за гроші. Але Ви запитаєте: адвокатських контор зараз хоч греблю гати, на якій же зупинити свій вибір?

Користуйтеся консультацією: Адвокат повинен платити ЄСВ, навіть якщо отримує зарплату від об'єднання

Для початку визначтеся, до якої галузі права належить Ваша проблема: кримінальне, цивільне, сімейне, трудове та ін. Серед адвокатів вкрай рідко зустрічаються універсали, оскільки кожен напрямок має чимало постійно оновлюваних законодавчих актів, інструкцій, розпоряджень. Щоб вибудувати правильну лінію захисту, адвокатові потрібно знати їх всі досконально. Тому зустріньтеся з фахівцем особисто та проаналізуйте спілкування з ним, оцініть його професійну компетентність.

Ознаки хорошого адвоката

Хороший адвокат повинен вміти чітко і по суті висловлювати свої думки, правильно вибудовувати пропозиції, говорити і писати без стилістичних, граматичних і орфографічних помилок. Ні в якому разі захисник не обіцяє 100% перемоги! Він може лише припускати можливий результат розгляду справи, але гарантій не дає. Адвокат має зуміти донести до Вас суть проблеми та відповісти на запитання, причому так, щоб Ви, людина без юридичної освіти, хоча б поверхово розібралися.

Користуйтеся консультацією: Адвокат, стремящийся сэкономить средства клиента, будет цифровать процессуальные документы самостоятельно

На що не варто звертати особливої ​​уваги, так це на освіту адвоката. Можливо, він закінчив престижний вищий навчальний заклад, але не має жодної виграної справи у своїй практиці.

Вартість послуг адвоката

Чим більше виграних процесів за плечима адвоката, чим вища його кваліфікація і досвід та чим важча справа, тим дорожче коштують його послуги. Партнери фірм, як правило, беруться за найскладніші справи і вартість їхньої роботи в цьому випадку різко зростає. Молодші юристи компаній обійдуться дешевше, але і за їхню допомогу потрібно розщедритися.

Зазвичай юристи самі вирішують, які цінники виставляти. Відповідно до чинного закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», порядок розрахунку суми гонорару прописується в договорі про надання правової допомоги, визначається за погодженням адвоката з клієнтом і може бути змінений виключно на підставі їхньої спільної домовленості. Гонорар повинен бути адекватним і враховувати витрачений адвокатом час.

В цьому аспекті клієнтові необхідно виходити з важливості питання особисто для нього, оскільки в деяких випадках оплата адвокатських послуг повернеться сторицею після вигідного вирішення справи. Але не забувайте також, що витратитися треба буде і на судовий збір: наразі за подачу заяви потрібно заплатити мінімум 704 грн.

Пам'ятайте: отримати професійну консультацію та знайти хорошого адвоката Ви завжди зможете на нашому сайті "Протокол".

Автор консультації: Alex Ander

Джерело: юридичний ресурс Протокол

Користуйтеся консультацією: Афоризмы про адвокатов,смешные истории и высказывания про юристов и адвокатов

  • 2723

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2723

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати