11.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  206
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Перейменовано вулицю: порядок внесення змін до паспорта

Державна міграційна служба (далі - ДМС) повідомляє, що реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування на сьогодні здійснюється відповідно до Закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (N 1382-IV від 11.12.2003 р.) та Правил реєстрації місця проживання (N 207 від 02.03.2016 р.).

Також ДМС інформує про те, що з 04.04.2016 р. повноваження у сфері реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання фізосіб делеговані утвореним органам реєстрації - об'єднаним територіальним громадам, виконавчим органам сільських, селищних або міських рад, сільським головам (абз.3 п.1 р. II ЗУ N 888-VIII від 10.12.2015 р.).

Користуйтесь консультацією: Декомунізація: Чи потрібно отримувати нові документи на квартиру при зміні назви вулиць

Стаття 6 Закону N 1382-IV визначає, що в разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць, населених пунктів зміни вносяться до реєстру територіальної громади, із збереженням попередніх даних, із подальшим внесенням цієї інформації до Єдиного державного демографічного реєстру. При цьому зазначені відомості за бажанням особи вносяться у документи, до яких вноситься інформація про місце проживання/перебування (такі відомості вносяться безоплатно).

Що ж до внесення змін до паспорта у формі картки, то за фактом реєстрації місця проживання/перебування особи, яка проживає в Україні, територіальним підрозділом ДМС здійснюється внесення інформації про реєстрацію місця проживання/перебування особи до безконтактного електронного носія, який імплантовано в паспорт (п.60 Постанови КМУ N 302 від 25.03.2015 р.).

Згадайте новину: 48 депутатів вважають перейменування Дніпропетровська неконституційним и звернулись з поданням до КС

Водночас за вимогою фізособи ДМС повинна видати довідку про реєстрацію місця проживання/перебування, що підтверджуватиме реєстрацію місця проживання/перебування особи, у тому числі у зв'язку із зміною назви вулиці (ст.3 Закону N 1382-IV).

Лист Державної міграційної служби України N 2164/3-16 від 07.04.2016 р.

Автор: Олена Сотнікова

Джерело: Дінай

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення