Главная Ссылки ... Оригінальні запчастини Perkins (Англія)

Оригінальні запчастини Perkins (Англія)

технічне обслуговування двигунів Перкінс

Часто для багатьох непросте завдання - вибір запчастин для ремонту дизельного двигуна Perkins. Питання, як правило, виникають відразу після того, як закінчилося гарантійне сервісне обслуговування, і тепер потрібно все робити самостійно. І це, звичайно, зрозуміло, тому що до цього моменту двигун обслуговувався в офіційного дистриб'ютора, де запчастини та витратні матеріали замінюються за регламентом, а якщо виникають непередбачені ситуації, то використовуються виключно оригінальні запчастини та витратні матеріали.

Купити запчастини Perkins оригінальні до будь-якого двигуна Перкінс можна в омпанія «Хайтед» - це інтернет-магазин з найбільшим каталогом запчастин, що має склад і офіси в декількох містах України. На сайті зручний інтерфейс дозволить за мінімальний час підібрати необхідні запчастини до конкретної серії і моделі дизельного двигуна.

ремонт двигуна Perkins

Важливо пам'ятати і про те, що на оригінальні деталі та компоненти завжди наноситься маркування. Крім цього на кожному виробі є унікальний серійний номер (S/N), який присвоюється виробником Perkins. Оригінальні запчастини ідентичні тим деталям і комплектуючих, які застосовуються при первісній збірці дизельного мотора.

Переваги використання оригінальних запчастин при ремонті двигуна:

  • 100% сумісність запчастин гарантує якісний ремонт двигуна зі збереженням всіх технічних характеристик.
  • Найбільший каталог запчастин в Україні забезпечує 100% потребу при проведенні будь-якого ремонту.
  • При пошуку запчастин з зазначенням їх унікальних серійних номерів знижуються ризики, пов'язані з можливим випадковим придбанням підробленого компонента.

Для багатьох є всього 1 недолік - це висока вартість, в деяких випадках ціна між оригінальною деталлю і аналогом може досягати 50%. Крім того дуже, рідко, але буває, що на складі офіційного представника може не бути необхідних запчастин і тоді потрібно їх купувати під замовлення з відповідним очікуванням. Такі ситуації затримують виконання ремонтних робіт, що не завжди може собі дозволити фірма, власник спецтехніки або електростанції з двигуном Perkins.

запчастини Perkins

Якщо ви приймаєте рішення застосовувати для ремонту не оригінальні запчастини або аналоги, то важливо розуміти, що це може призводити будь-якої гарантії. Крім того, така економія може вам обійтися на багато дорожче, у вигляді виходу з строях деяких компонентів двигуна, або цілком всього мотора.

Також, для вас буде корисним вивчення рекомендацій на офіційному сайті виробника:

https://www.perkins.com/en_GB/aftermarket.html

Просмотров : 355
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст