Головна Посилання ... Оригінальні запчастини Perkins (Англія)

Оригінальні запчастини Perkins (Англія)

технічне обслуговування двигунів Перкінс

Часто для багатьох непросте завдання - вибір запчастин для ремонту дизельного двигуна Perkins. Питання, як правило, виникають відразу після того, як закінчилося гарантійне сервісне обслуговування, і тепер потрібно все робити самостійно. І це, звичайно, зрозуміло, тому що до цього моменту двигун обслуговувався в офіційного дистриб'ютора, де запчастини та витратні матеріали замінюються за регламентом, а якщо виникають непередбачені ситуації, то використовуються виключно оригінальні запчастини та витратні матеріали.

Купити запчастини Perkins оригінальні до будь-якого двигуна Перкінс можна в омпанія «Хайтед» - це інтернет-магазин з найбільшим каталогом запчастин, що має склад і офіси в декількох містах України. На сайті зручний інтерфейс дозволить за мінімальний час підібрати необхідні запчастини до конкретної серії і моделі дизельного двигуна.

ремонт двигуна Perkins

Важливо пам'ятати і про те, що на оригінальні деталі та компоненти завжди наноситься маркування. Крім цього на кожному виробі є унікальний серійний номер (S/N), який присвоюється виробником Perkins. Оригінальні запчастини ідентичні тим деталям і комплектуючих, які застосовуються при первісній збірці дизельного мотора.

Переваги використання оригінальних запчастин при ремонті двигуна:

  • 100% сумісність запчастин гарантує якісний ремонт двигуна зі збереженням всіх технічних характеристик.
  • Найбільший каталог запчастин в Україні забезпечує 100% потребу при проведенні будь-якого ремонту.
  • При пошуку запчастин з зазначенням їх унікальних серійних номерів знижуються ризики, пов'язані з можливим випадковим придбанням підробленого компонента.

Для багатьох є всього 1 недолік - це висока вартість, в деяких випадках ціна між оригінальною деталлю і аналогом може досягати 50%. Крім того дуже, рідко, але буває, що на складі офіційного представника може не бути необхідних запчастин і тоді потрібно їх купувати під замовлення з відповідним очікуванням. Такі ситуації затримують виконання ремонтних робіт, що не завжди може собі дозволити фірма, власник спецтехніки або електростанції з двигуном Perkins.

запчастини Perkins

Якщо ви приймаєте рішення застосовувати для ремонту не оригінальні запчастини або аналоги, то важливо розуміти, що це може призводити будь-якої гарантії. Крім того, така економія може вам обійтися на багато дорожче, у вигляді виходу з строях деяких компонентів двигуна, або цілком всього мотора.

Також, для вас буде корисним вивчення рекомендацій на офіційному сайті виробника:

https://www.perkins.com/en_GB/aftermarket.html

Переглядів : 432
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст