Главная Блог ... Новости Обмежено ставки судового збору при поданні апеляційних та касаційних скарг - закон вже діє Обмежено ставки судового збору при поданні апеляці...

Обмежено ставки судового збору при поданні апеляційних та касаційних скарг - закон вже діє

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_49838500_1582834758_5e58244679b1d.jpg

27 лютого, набув чинності Закон № 465-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", яким зокрема, внесено зміни в Закон "Про судовий збір".

Згадайте новину: КАС ВС висловив правову позицію щодо повернення судового збору при закритті касаційного провадження

Встановлено обмеження ставки судового збору, яка справляється за подання до адміністративного суду:

- апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги, заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами: 150 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги, але не більше 15 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (31 530 грн);

- касаційної скарги, заяви про приєднання до касаційної скарги: 200 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, але не більше 20 розмірів прожиткового мінімуму (42 040 грн).

Нагадаємо, прожитковий мінімум з 1 січня становить 2102 грн.

Згадайте новину: З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів

Судовий збір – збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат. Судові витрати – це передбачені законом витрати (грошових засобів) сторін, інших осіб, які беруть участь у справі, понесені ними в зв’язку з розглядом справи і рішенням, а у випадках звільнення від виплат цих осіб – це витрати держави, які вона несе у зв’язку з рішенням конкретної справи.

Стаття 4 Закону України «Про судовий збір» встановлює розміри ставок судового збору. Судовий збір справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі. Відповідно до Закону в якому вказується, що при подачі позову майнового характеру збір розраховується у відсотках від ціни позову. Де ціна позову - це грошове вираження майнових вимозі позивача. Її потрібно визначити тільки відносно майнових вимог.

Користуйтеся консультацією: Судовий збір – всі ставки в 2020 року: рахувати не потрібно – розраховано за Вас!

 • 4532

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 4532

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  От спасибо!

  28.02.2020 14:52

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст