Главная Блог ... Новости Обмеження цін на російську нафту досягло цілей — Мінфін США Обмеження цін на російську нафту досягло цілей — М...

Обмеження цін на російську нафту досягло цілей — Мінфін США

Отключить рекламу
 - 7342bfb90638803c20575084ff954831.jpeg
Обмеження цін на російську нафту, запроваджене західними країнами в грудні, досягло своїх цілей щодо утримання російської нафти на ринку при обмеженні доходів росії.
Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен, передає Reutes.
«Хоча межа цін на сиру нафту діє всього близько місяця, ми вже спостерігаємо ранній прогрес у досягненні обох цих цілей, і високопоставлені російські чиновники визнали, що межа цін скорочує доходи росії від енергоносіїв», — сказала Єллен перед зустріччю з міністром фінансів Канади Христею Фріланд.
Обмеження цін на сиру нафту було введено 5 грудня країнами G7, включаючи США, Канаду та Австралію. Воно забороняє використання послуг, що надаються Заходом з морського страхування, фінансування та інших послуг для вантажів за ціною, вищою за граничний рівень у 60 доларів за барель.
російська нафта марки Urals із поставкою до Європи 10 січня котирувалася на рівні 52,48 доларів, зберігаючи при цьому різкий дисконт до еталонної нафти марки Brent, яка торгувалася на рівні 80,82 доларів.
Єллен сказала, що енергетичні ринки залишаються добре забезпеченими після заборони Європейського Союзу на імпорт російської сирої нафти, також запровадженої 5 грудня.
«Публічна звітність вказує на те, що країни використовують цінову стелю, щоб укласти вигідні угоди за цінами на нафту, що імпортується з росії», — додала Єллен.
Але москва пообіцяла заборонити постачання нафти до країн, які дотримуються обмеження цін, починаючи з 1 лютого, а міністерство енергетики росії заявило, що працює над додатковими заходами щодо забезпечення дотримання заборони на пряме чи непряме використання обмеження цін.
Коаліція G7 також прагне до 5 лютого встановити дві межі цін на російські продукти нафтопереробки, такі як дизельне паливо та мазут, при цьому представник G7 заявив, що це може бути складніше, ніж встановити межу цін на сиру нафту.

 • 853

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 853

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст